PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Dva problémy s vBET v současné době



Mobilyz
02-02-10, 14:42
Ahoj, rád plugin, ale mám dva problémy současně (obě otázky mohou být vzájemně propojeny).

My nastavení:
- Použití vBSEO
- Pomocí Google API klíč pro vBET
- Forum jazyk: nizozemština
- Forum adresáři: / forum
- Hlavní doménou: prázdný
- Link Typ: VBSEO_URI
- Překlad odkazy typu: vytvoření URL podle SEO (/ en / adresa)
- Udržujte + Ignorovat: prázdný

1) Přesměrování
Když jdu do fóra a použití "SITEURL / forum / en /" Mám přesměrováni znovu a znovu, dokud prohlížeč ohlásí chybu (loop). Jsem editoval. Htaccess souboru a doplňují řádky pro vyzvednutí / en / bit (jak to stojí v návodu nastavení vBET).

Je-li změnit "překladu odkazy typu" nastavení "paramter" překladu funguje.

Mohl by to být problém, nebo je to vBSEO vBET problém? Nemohu opravit, a tak nelze použít pro vBET dnes (opravdu chci používat SEO URL).

2) vBSEO link tituly nenechte se přeložit a pobyt v holandštině.

Doufám, že mi může pomoci (nebo bych měl říct: my). Díky!

vBET
02-02-10, 23:09
1) S největší pravděpodobností špatně nastavena pravidla. Prokažte své. Htaccess obsah
2) jste provedené změny v jednom souboru vBSEO, jak je popsáno v sekci readme.html v integraci?

Mobilyz
04-02-10, 09:59
Je to všechno vyřešit. Díky.

vBET
05-02-10, 12:49
Skvělé slyšet - užijte si vBET:)

Mobilyz
07-02-10, 10:05
Našla jsem stránky na Google stále mnohem méně návštěvníků, a tak jsem zkoumal problém. Zdá se, že Google nemůže dosáhnout Sitemap a už jsem nemohl ani.

Vyřešil jsem to tím, že tento řádek v htacess nahoře.:
RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Mapa = $ 1 [L]

vBET
07-02-10, 23:35
V vBET popis SEO vztahy s vBSEO je psáno, aby vBET pravidla, než pravidla pro vbseo.php - nikoli před generátor pravidla stránek:) Aby se zabránilo další zmatky, jsem přidal do popisu dát vBET pravidel těsně předtím, než pravidla vbseo.php

Viz zde:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration-other-plugins/97-vbseo-integration.html

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1