PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Kabul edilen Tercüme değil benzer konuları Title etiketleri

webmastersite
11-10-10, 15:32
Benzer konuları tercüme fark ettim ama unvanını = "" etiketi değildir: D Umarım bir sonraki sürümü ile bunu düzeltmek için.

vBET
11-10-10, 17:35
Bunu görebilirsiniz tam URL verebilir:)

webmastersite
11-10-10, 18:03
Örneğin Yazılımı önerisi (http://www.webmastersite.ws/de/ask-webmaster/25536-software-empfehlung.html) Açılır ve benzer konuları onmouseover başlık ingilizce kalmak.

kamilkurczak
11-10-10, 18:34
Title = "Webmaster Forumu RSS Feed:" Bu etiketi demek?

webmastersite
11-10-10, 18:40
EVET hepsi. Sadece bu da değil, benzer konuları üzerinde herhangi bir çeviri olsun, altta 5 link farenizi hareket ettirdiğinizde.
Entfernen von Software kann durcheinander Anderer Yazılım? lütfen bu hat atthe alt üzerinde hala ingilizce metni göreceksiniz fare ile bağlantısını.

title = "Webmaster Forumu RSS Feed"?

<a href="http://www.webmastersite.ws/de/ask-webmaster/26665-entfernen-von-software-kann-durcheinander-anderer-software.html" title="I am having problems streaming with Windows Media Player, since I upgraded from V. 9 to 10, I was wondering if it would fix thigs if I deleted all traces of the other WMP then re-downloaded? It's like I can download video or see files I am working...">Entfernen von Software kann durcheinander anderer Software?</a> Ingilizce almanca başlığında bağlantı bakınız.

vBET
11-10-10, 20:58
Tamam - Şimdi anlıyorum. Ben şaşkın ve başlık HTML etikeri veya başka bir şey hakkında emin değilim.

BB etiketler arasında yalnızca metin çevirir lütfen. Etiketleri nitelikleri Metin içinde tercüme değildir. Yani görünür metin sayfa çevrilir ve geri kalanını onu olduğu gibi kalır. Biz bunu daha iyi performans için bu şekilde yapılmış ve ayrıca site güvenliği (çoğu HTML parametreleri otomatik olarak değiştirilmesi gerektiğini asla).

Biz görüntüler için 'alt' öznitelikleri müşterilerimiz tarafından sorulan içeriği çevirmek için izin seçeneği eklendi. Bu performans nedeniyle yapılandırılabilir. Eğer bize 'title' öznitelikler için de benzer bir seçenek eklemek istiyorsanız Özellik İstekleri Bu Konuya taşıyabilirsiniz.

vBET
11-10-10, 21:03
Şimdi biz sadece 'alt' özniteliği için daha önce niçin bilmiyorum. Biz bazı sorunlar vardı bekliyoruz, ama hiç emin. Olarak kabul ayarlayın ve göreceğiz:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1