מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: מקובל כותרת התגים על הנושאים דומה לא מתורגם

webmastersite
11-10-10, 15:32
הבחנתי האשכולות דומה מתורגם אבל הכותרת שלו = "" תג לא:. D מקווה לתקן את זה על הגירסה הבאה.

vBET
11-10-10, 17:35
אתה יכול לתת כתובת האתר המדויקת שבה אנחנו יכולים לראות את זה:)

webmastersite
11-10-10, 18:03
לדוגמה תוכנה המלצה (http://www.webmastersite.ws/de/ask-webmaster/25536-software-empfehlung.html) כאשר אתה הנפתחת onMouseOver החוטים דומים הכותרת להישאר אנגלית.

kamilkurczak
11-10-10, 18:34
אתה מתכוון לזה תג: title = "פורום אטרף הזנת RSS"?

webmastersite
11-10-10, 18:40
כן כולם. לא רק זה כאשר מעבירים את העכבר מעל 5 דומים הנושאים הקישור בתחתית אתה לא מקבל תרגום.
Entfernen פון תוכנה קאן durcheinander תוכנה anderer? נא לעבור על התחתונה זה atthe קו אתה בא על הקישור עם העכבר תראה את הטקסט עדיין אנגלית.

title = "פורום אטרף הזנת RSS"?

<a href="http://www.webmastersite.ws/de/ask-webmaster/26665-entfernen-von-software-kann-durcheinander-anderer-software.html" title="I am having problems streaming with Windows Media Player, since I upgraded from V. 9 to 10, I was wondering if it would fix thigs if I deleted all traces of the other WMP then re-downloaded? It's like I can download video or see files I am working...">Entfernen von Software kann durcheinander anderer Software?</a> אנא ראה את הקישור בכותרת הגרמני הוא באנגלית.

vBET
11-10-10, 20:58
בסדר - עכשיו אני מבין. הייתי מבולבל ולא בטוח שזה על HTML טאגים הכותרת או משהו אחר.

בבקשה כי vBET מתרגמת טקסט בלבד בין התגים. בתוך טקסט של תכונות התגיות אינו מתורגם כעת. טקסט גלוי אז בדף מתורגם והשאר נשאר כפי שהוא. עשינו את זה ככה עבור ביצועים טובים יותר גם בטיחות באתר (פרמטרים HTML ביותר לא צריך להיות שונה באופן אוטומטי).

הוספנו אפשרות המאפשר לתרגם את התוכן של 'alt' תכונות עבור תמונות (שאל על ידי הלקוחות שלנו). זה להגדרה בגלל הביצועים. אני יכול להעביר אשכול בקשות תכונה אם אתה רוצה להוסיף לנו אפשרות דומה גם עבור תכונות "כותרת".

vBET
11-10-10, 21:03
אני לא יודע עכשיו למה עשינו את זה לפני רק עבור התכונה "alt". אני מצפה כי היו לנו כמה בעיות, אבל לא בטוח. אני מגדיר את זה התקבל ואנו רואים:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1