СДА

Виев Фулл Версион: Решити проблем



Valdo
28-04-10, 12:52
око вас питање које сам направио на форумима и ја се догодило јуче, пише у енглеском делу решавања питања о језику. Написао сам на италијанском и ја, и 'добио одговор, не знам која земља на енглеском језику. Па одговорио сам на енглеском, онда сам послао одговор на форуму, али страница се аутоматски преведен на италијански. Па сам питам ово: 1. шта сам написао на енглеском језику се приказује на енглеском језику, чак и ако то лице видим на страници преведена на италијански? 2. Јер да је корисник написао на енглеском и видим његов одговор на енглеском? тако да му одговор није "је преведена на италијански? Хвала унапред.

vBET
29-04-10, 01:03
Када стигне нова порука, онда вБЕТ одређује шта је њен језик користи одабрану стратегију (конфигурисати од стране "Гоогле-откривања језика"). Ако се сматра да је онако како је написано на другом језику том форуму, подразумевани, онда се порука аутоматски обележена сад ББКод. Другим речима - вБЕТ означава поруку додао информације о свом језику.

Сада када страна се приказује сваке поруке је приказан на језику целу страницу. Дакле, ако гледам енглески превод италијанског форуму онда видим све што је у енглеском језику - чак је неке од порука су написани на италијанском, неки на енглеском, неки у арапском, и тако даље. Гледајући на страници можете видети све у одабраним превод без обзира на језицима оригиналне поруке за ову страницу.

Једини начин када не ради овако када су неке његове поруке језик није на одговарајући начин обележена (узрок ове разликује по изабране стратегије одређивања језика). У овом случају, таква порука треба да се уређује и сад ББЦоде морати да се дода / исправи ручно.

Да ли је ово је одговор за своје питање? :)

Valdo
29-04-10, 06:55
Мислим да захваљујући

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations