СДА

Виев Фулл Версион: PHP upozorenje: preg_replace(): /e modifikator više nije podržan, koristite preg_replace_callback



Matt
22-07-18, 11:42
Koristeći 2.4. Greška pastebin .com/T6zMP1Uv

Takođe sam video izveštaja o drugim bube? Mogu ti ne sum ažurirati ih sve u povez da ne bih upao u još jedan kvar nakon ovoga?

Hitno treba ovaj mod za moj projekt.

Mogu vam pomoći gospodine?


I ja sam vrlo zainteresovan da znam koji mod koristite za:; Samo vam dozvoljeno knjiženje URL adrese ka drugim lokacijama nakon što napravite 15 objava ili više.

vBET
22-07-18, 15:58
Ovo je već ispravljen u servisnom paketu plaćeni verzije. Uskoro će napravimo izdanje besplatne verzije i ovaj problem će nestati.

Matt
22-07-18, 16:22
Ovo je već ispravljen u servisnom paketu plaćeni verzije. Uskoro će napravimo izdanje besplatne verzije i ovaj problem će nestati.

Imate li vremenski okvir za to? Govorimo li nedelju dana? mesec dana?

Matt
22-07-18, 17:52
I još jedno pitanje,

Nudite bilo kakve reklamacije u slučaju da smo isprobajte punu verziju i da ne radi dobro?

vBET
23-07-18, 11:02
Promene su već u kodu, spremna da bude izdat svakog trenutka. To je samo bitno od prioriteta - u ovom trenutku još malo važne stvari preuzimaju naše vreme. Možda će objaviti danas, možda sledeće nedelje.

Ne bilo koji povratna smernica za plaćeni verzija - ti probaj ovde sa punim mogućnostima, tako da znate šta kupujete. Vratiti ni politika jako iskomplikovati licenciranja. Kada kupite Windows, kupite Windows - jednostavno. Isto je i sa vBET. Mnogi dobavljači usluga omogućava da koristite probnu verziju, ali kada kupite, kupite. Nudimo vam verzija punom live na forum, provjeriti kako radi.

Matt
23-07-18, 17:42
Promene su već u kodu, spremna da bude izdat svakog trenutka. To je samo bitno od prioriteta - u ovom trenutku još malo važne stvari preuzimaju naše vreme. Možda će objaviti danas, možda sledeće nedelje.

Ne bilo koji povratna smernica za plaćeni verzija - ti probaj ovde sa punim mogućnostima, tako da znate šta kupujete. Vratiti ni politika jako iskomplikovati licenciranja. Kada kupite Windows, kupite Windows - jednostavno. Isto je i sa vBET. Mnogi dobavljači usluga omogućava da koristite probnu verziju, ali kada kupite, kupite. Nudimo vam verzija punom live na forum, provjeriti kako radi.

Ti nas kontaktirati na e-mail koji sam ti poslati PM kada otpustite fix verzija? Hitno nam treba. Hvala, gospodine.

vBET
23-07-18, 19:33
Novo izdanje besplatna verzija dostupna je na www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456
Uživajte! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1