PDA

View Full Version: PHP Opozorilo: preg_replace(): S /e spreminjevalec ni več podprta, uporabite preg_replace_callback



Matt
22-07-18, 11:42
Uporaba 2.4. napaka pastebin .com/T6zMP1Uv

Tudi sem videl, poročila drugih napake? Ne moreš vsota jih vse do leta obliž update, tako ne boste dobili v drugo napako, potem ko je ta?

Moram ta mod je nujno za svoj projekt.

Lahko pomagate, gospod?


Jaz sem tudi zelo zanimalo, kateri mod, ki jih uporabljate za:; dovoljena samo, da objavite Url-je, da druga spletna mesta, ko ste naredili 15 delovnih mest ali več.

vBET
22-07-18, 15:58
To je že popravljena v plačani različice. Kmalu mi bo sprostitev brezplačno različico in to vprašanje bo šlo.

Matt
22-07-18, 16:22
To je že popravljena v plačani različice. Kmalu mi bo sprostitev brezplačno različico in to vprašanje bo šlo.

Ali vam je dobil časovni okvir za to? Govorimo teden? na mesec?

Matt
22-07-18, 17:52
Tudi drugo vprašanje,

Vam ponujajo vse vrste politike vračanja v primeru, da se trudimo, polno različico in jo ne deluje pravilno?

vBET
23-07-18, 11:02
Spremembe so že v kodo, pripravljen, da se sprosti vsako minuto. To je samo stvar prioritet, v tem trenutku še nekaj pomembnih stvari, ki so ob našem času. Tako pa bomo javnost danes, mogoče naslednji teden.

Ni vsaka politika vračanja za plačljivo različico, - lahko preizkusite tukaj s polno zmogljivosti, tako da boste vedeli, kaj ste kupili. Morebitne vrnitve politike bi strašno zaplete licenc. Ko kupite Windows kupite Windows - preprosto. Enako je z vBET. Veliko ponudnikov omogoča, da uporabljate preskusno različico, vendar, ko kupite, kupite. Nudimo vam polno živo različico na našem forumu, da preverite, kako deluje.

Matt
23-07-18, 17:42
Spremembe so že v kodo, pripravljen, da se sprosti vsako minuto. To je samo stvar prioritet, v tem trenutku še nekaj pomembnih stvari, ki so ob našem času. Tako pa bomo javnost danes, mogoče naslednji teden.

Ni vsaka politika vračanja za plačljivo različico, - lahko preizkusite tukaj s polno zmogljivosti, tako da boste vedeli, kaj ste kupili. Morebitne vrnitve politike bi strašno zaplete licenc. Ko kupite Windows kupite Windows - preprosto. Enako je z vBET. Veliko ponudnikov omogoča, da uporabljate preskusno različico, vendar, ko kupite, kupite. Nudimo vam polno živo različico na našem forumu, da preverite, kako deluje.

Lahko me kontaktirate na e-mail vam pošljem v PM, ko vam sprostitev fix različico? Moramo to nujno. Hvala vam, gospod.

vBET
23-07-18, 19:33
Nova objava prostega različica je na voljo na www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456
Uživajte! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1