PDA

Zobraziť plnú verziu: PHP Upozornenie: preg_replace (): /e modifikátor už nie je podporovaný, použite preg_replace_callback



Matt
22-07-18, 11:42
Pomocou 2.4. chyba pastebin .com/T6zMP1Uv

Tiež som videl správy o iné chyby? Možno ste nie súčet ich všetky, až na patch aktualizovať tak, nebudem sa do iného chybu po tomto jednom?

Potrebujem tento mod naliehavo pre môj projekt.

Môže vám pomôcť, pane?


Som tiež veľmi zaujíma, ak chcete vedieť, ktoré mod môžete použiť pre:; povolené iba na post adresy Url na iné stránky po vykonaní 15 miest, alebo viac.

vBET
22-07-18, 15:58
Je to už opravené v platenej verzie. Čoskoro budeme robiť vydania verzia zdarma a tento problém bude preč.

Matt
22-07-18, 16:22
Je to už opravené v platenej verzie. Čoskoro budeme robiť vydania verzia zdarma a tento problém bude preč.

Páči sa vám dostal časový rámec, pre ktorý? "Bavíme sa o týždeň? za mesiac?

Matt
22-07-18, 17:52
Aj ďalšia otázka,

Ponúkate akékoľvek vrátenie tovaru v prípade sme vyskúšajte plnú verziu a nefunguje to správne?

vBET
23-07-18, 11:02
Zmeny sú už v kóde, pripravený byť prepustený všetky minútu. Je to len otázkou priorít v tejto chvíli niektoré ďalšie dôležité veci, ktoré sú pri našej doby. Takže možno budeme uvoľňovať dnes, možno budúci týždeň.

Nie je žiadny politiky návratu na platenej verzie, môžete vyskúšať tu s plnou schopnosti, aby ste vedeli, čo kupujete. Akýkoľvek návrat politiky by strašne komplikujú licencií. Keď si kúpite Windows, môžete kúpiť Windows - jednoducho. Rovnaké je to s vBET. Veľa poskytovateľov umožňuje používať skúšobnú verziu, ale keď si kúpite, môžete kúpiť. Ponúkame vám plný live verzia na naše fórum, zistiť, ako to funguje.

Matt
23-07-18, 17:42
Zmeny sú už v kóde, pripravený byť prepustený všetky minútu. Je to len otázkou priorít v tejto chvíli niektoré ďalšie dôležité veci, ktoré sú pri našej doby. Takže možno budeme uvoľňovať dnes, možno budúci týždeň.

Nie je žiadny politiky návratu na platenej verzie, môžete vyskúšať tu s plnou schopnosti, aby ste vedeli, čo kupujete. Akýkoľvek návrat politiky by strašne komplikujú licencií. Keď si kúpite Windows, môžete kúpiť Windows - jednoducho. Rovnaké je to s vBET. Veľa poskytovateľov umožňuje používať skúšobnú verziu, ale keď si kúpite, môžete kúpiť. Ponúkame vám plný live verzia na naše fórum, zistiť, ako to funguje.

Môžete ma kontaktovať na e-mail, posielam vám POPOLUDNÍ, keď nie uvoľniť opraviť verzii? Musíme to naliehavo. Ďakujem vám, pane.

vBET
23-07-18, 19:33
Nové vydanie free verzia je k dispozícii na www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456
Užiť si! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1