СДА

Виев Фулл Версион: Решити Надограђен на најновију верзију сада страница се грешке



dgparent
21-10-10, 00:32
Пратио сам сада правцима скоро сваки конац добија грешка - Имам вБСЕО такође - али правцима само да кажем уплоад и увоз, тако да је оно што сам урадио

Фирефок казе

Страница се не преусмерава правилно

ИЕ каже

Интернет Екплорер не може да прикаже Веб страницу

Чим сам онемогућио ВБет грешке отишли

kamilkurczak
21-10-10, 08:05
здраво,
Ако вБЕТ је омогућен, а ви сте на главном сајту (без превода), сајт ради, или не? Ако јесте, молимо Вас да омогуће вБЕТ и дај ми УРЛ на овај сајт.
Ако не, молим вас пошаљите ми пм администратора и ФТП приступ. Хвала

Едитед:
молим вас, покушајте да искључите кеш за госте од админцп-> вБет-> цацхе-а и поново покушајте да пронађете ово питање.

dgparent
21-10-10, 20:46
Ово је већ онемогућена вам пм'ед моја информација

kamilkurczak
22-10-10, 11:45
Молимо Вас да погледате на своју АМ

dgparent
22-10-10, 13:02
Одговорио сам да вас


Молимо Вас да погледате на своју АМ

kamilkurczak
22-10-10, 14:27
у реду.
Само погледајте овде:
вБЕТ превести УРЛ добро (на пример - можете видети у вашу страницу извору након превод ПЛ)

http://.../forum/pl/introduce-yourself/390092-witam-y-all-post490968.html#post490968
али када кликнете и идите на ову тему имате преусмеравање на:

http://.../forum/pl/a/390092-witam-y-all.html#post490968
није добро интеграцију са вБуллетин.
Приметио сам да сте вБуллетин 3.3.0. Ово је стара верзија овог производа.
Стара верзија вБЕТ (пре упдате) је радио у складу са вБуллетин. је имао добре интеграције, али након ажурирања потребно је да ажурирате свој вБуллетин на најновију верзију.
Едитед:
после упдате вБуллетин треба да интегранион фајл поново (за две датотеке: Форум роот / вБСЕО / инцлудес / фунцтионс_вбсео_урл.пхп фајл и форум роот / вБСЕО / инцлудес / фунцтионс_вбсео_цреатеурл.пхп фајл). Све је описано у датотеци РЕАДМЕ.хтмл - интеграција са вБуллетин у не-не-уплоад директоријум.
После овога уптаде би требало да буде у реду. Ако не - напишите овде:)

dgparent
22-10-10, 15:13
Ја ћу само онемогућите ВБЕТ - по свој упутства о томе како да унапреде:

"ВАЖНО НАДОГРАДЊА НАПОМЕНА ЗА вБЕТ 3.3.6: Током надоградње, молимо Вас да први фајл за увоз производа, а затим отпремите датотеке То је све - само прекидач да би од тих 2 корака."

Он ништа не говори о уређивању све датотеке - морате рећи људи, пре него АКО ЈЕ ПОТРЕБНО мењање фајлова -

Пошто је ово грешку требало би да будете један уређивање Ми филес - па сад ћу да изгубим све што сам ставио у овај производ, јер ваша упутства нису јасна - хвала

kamilkurczak
22-10-10, 15:26
Знам да после упграте у настави немате белешке како да се интегришу са вБуллетин, али сам писао о интеграцији са вБуллетин датотекама када надоградње вБуллетин.

Сада имате вБуллетин фајлове уредјујете након прве инсталације од вБЕТ и сада, након надоградње вБЕТ не морате да се то уради.

Али после упграде вБЕТ да 336 имате превише стару верзију вБуллетин (само 330) тако да би требало да упграте своје вБуллетин на најновију верзију. Након надоградње вБуллетин бићете имати нови фајл (без старе уређивање) тако да ћете да уредите два вБуллетин фајлова.

dgparent
22-10-10, 18:06
изгледа морам да платим некога да поправи опет мој блог - сада нико од страница показује исправно после надоградње вБСЕО по вашим инструкцијама.

kamilkurczak
22-10-10, 18:23
Готово.
сте заборавили вБуллетин интеграција (фајл Едит) сам писао о томе у претходном пост.
друго - имали сте лош правила у хтаццесс -. сада имате добре
све ради сада - може да га потврди?

dgparent
22-10-10, 19:13
Нема ЦСС је све забрљао и даље - главна страница је у реду, али свака страница након што је забрљао, али само на енглеском? Други језици су добри? То је чудно

kamilkurczak
22-10-10, 19:58
Да ја то видим, али ако не искључите вБЕТ је и даље лоше. Ако преведете страна - све је ок тако да ово није вБЕТ питање.
Ако онемогућите вБуллетин - све је добро - можете га пробати.
Тако да је ово вБуллетин питање. И цант ти помогнем јер вБЕТ ради добро (пошто превод је све у реду)
Едитед:
Приметио сам да - ако онемогућите вБуллетин - стил у реду, ако је активиран вБуллетин опет у стилу су у реду и даље, тако да можда кеш? (Пробајте сами - иди на страну са лошим стилом, онемогућите вБуллетин, освежите страницу, омогућити вБуллетин поново). Ако користите кеш - покушајте да га јасно

Као што сам раније написао - то није питање вБЕТ

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1