PDA

View Full Version: Rešeno Nadgradili na najnovejšo različico strani dobili napak



dgparent
21-10-10, 00:32
Sem sledil navodilom zdaj skoraj vsak dobi nit napaka - imam VBSEO tudi - vendar smeri pravkar rekel, upload in uvoza, tako da je tisto, kar sem storil

Firefox pravi,

Stran ni pravilno preusmerjanje

IE pravi

Internet Explorer ne more prikazati spletne strani

Takoj, ko sem onemogočen vBET napake odšel

kamilkurczak
21-10-10, 08:05
hello,
Če je vBET omogočena in ste na glavni strani (brez prevoda) delovno mesto ali ne? Če je odgovor da, prosimo, omogočajo vBET in mi url na to stran.
Če ne, prosimo, pošljite mi PM z vašo admin in FTP dostop. Thanks

IZDAL:
prosim, poskusite onemogočiti cache za goste, ki jih admincp-> vBET-> cache in poskusite najti to vprašanje še enkrat.

dgparent
21-10-10, 20:46
To je bilo že onemogočena sem pm'ed si moj info

kamilkurczak
22-10-10, 11:45
Prosim, poglejte na vašo PM

dgparent
22-10-10, 13:02
Odgovoril sem, da vas


Prosim, poglejte na vašo PM

kamilkurczak
22-10-10, 14:27
ok.
Samo poglejte tukaj:
vBET prevesti url dobra (na primer: - si lahko ogledate v svojo stran vira po prevodu na pl)

http://.../forum/pl/introduce-yourself/390092-witam-y-all-post490968.html#post490968
ampak ko boste kliknili in pojdite na to temo imaš preusmeritev na:

http://.../forum/pl/a/390092-witam-y-all.html#post490968
ni dobra integracija z vBSEO.
Opazil sem, da imate vBSEO 3.3.0. To je stara različica tega izdelka.
Staro različico vBET (pred vašo update) delali v skladu z vBSEO. je imela dobro integracijo, vendar po posodobitvi bi morali posodobiti vBSEO na najnovejšo različico.
IZDAL:
po posodobitvi vBSEO morate narediti datoteko integranion še enkrat (za dve datoteki: forum root / vbseo / includes / functions_vbseo_url.php datoteke in forum root / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php datoteke). Vse je opisano v readme.html datotek - integracija s vBSEO v ne-ne-upload mapo.
Potem je treba to uptade biti ok. Če ne - pišite tukaj:)

dgparent
22-10-10, 15:13
Bom samo onemogočiti vBET - na vaše navodila, kako nadgraditi:

"POMEMBNO OPOZORILO ZA NADGRADNJA vBET 3.3.6: Med nadgradnjo, vas prosimo, datoteke za uvoz izdelkov, nato pa nalaganje datotek To je vse - le stikalo, da teh 2 korakov."

To ne pove nič o urejanju vse datoteke - morate povedati ljudi pred IF urejanja datotek JE POTREBNO -

Ker je to vaša napaka, bi morali biti tisti, urejanje moje datoteke - tako da zdaj bom izgubil vse, kar sem dal v ta izdelek, ker vaša navodila niso jasne - hvala

kamilkurczak
22-10-10, 15:26
Vem, da je po upgrate v pouk dont imate kakršne koli opombe, kako se povezati z vBSEO vendar sem pisal o integraciji z datotekami vBSEO po nadgradnji vBSEO.

Zdaj imate vBSEO datotek edited po prvem montaža vBET in sedaj po nadgradnji vBET vam ni treba storiti, da se.

Toda po nadgradnji vBET do 336 imate preveč staro verzijo vBSEO (samo 330), tako da bi upgrate vaše vBSEO na najnovejšo različico. Po vBSEO nadgradnjo boste imeli nove datoteke (brez stari urejanje), tako da boste morali urediti two vBSEO datotek.

dgparent
22-10-10, 18:06
izgleda, kot da sem moral plačati nekoga, da popraviti svoj forumih spet - zdaj nobena od strani pokaže pravilno po nadgradnji vbseo na vaša navodila.

kamilkurczak
22-10-10, 18:23
Končano.
si pozabil vBSEO integracijo (file edit) sem pisal o tem, da je v prejšnjem delovnem mestu.
Drugič - ste imeli slabo pravila v vašem htaccess -. Zdaj imate dobro
vse, kar se zdaj dela - lahko to potrdite?

dgparent
22-10-10, 19:13
Št slog CSS je vse zamočil še vedno - glavna stran je v redu, vendar vsaka stran po tem, ko je, da je zamočil, vendar le v angleščini? Ostali jeziki so dobri? To je čudno

kamilkurczak
22-10-10, 19:58
Da vidim če pa onemogočite vBET je še vedno slabo. Če ste prevesti stran - vse je ok, da to ni vBET vprašanje.
Če onemogočite vBSEO - vse, kar je dobro - lahko poskusite.
Torej, to je vBSEO vprašanje. Ne morem si pomagati, ker vBET deluje dobro (po tem, ko je prevod vse ok)
IZDAL:
Opazil sem, da - če onemogočite vBSEO - style ok, če omogočite vBSEO spet slogu, so še vedno ok, tako da morda cache? (Poskusite sami - pojdite na stran s slabimi slog, onemogočite vBSEO, osvežite stran, omogočajo vBSEO spet). Če uporabljate cache - poskusite jasno

Kot sem napisal prej - to ni vprašanje vBET

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1