СДА

Виев Фулл Версион: Već uradio Променити дефаулт-ни језик опција за модераторе



Taurus
29-09-10, 07:12
Један од највећих фрустрација за мене је да само Админи променити подразумевани језик за члана. Ја имам небројене чланова који једноставно не подесили ово, чак и након што су преусмерени на своју УЦП да то уради.

Они онда наставите са постављањем на страном језику све док Администратор може да промени.

Било би велика помоћ ако је било постављање модератора или супер модератор, или друге претходно дефинисане корисничке групе, могао да употребите да бисте променили само подразумевани језик за члана. Можда негде у члановима Профил страна или тако нешто.

Хвала!

vBET
29-09-10, 18:49
У овом тренутку вБЕТ омогућава да измените језик подразумеваног корисника у СМФ корисника издању. Молимо проверите да ли вБуллетин ® омогућава да права која у друге корисничке групе. Ако СМФ не дозвољава другим Корисничке да измените чланова, онда мислим да би било паметно да дозволи да јој вБЕТ.

Ова функција је узет у обзир у овом тренутку. Ако нико неће давати никакве разлоге против тога (као и неке из безбедносних разлога), онда постоји шанса да ће бити прихваћена.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1