PDA

View Full Version: Juba tehtud Muuda vaikimisi keele variant Moderators



Taurus
29-09-10, 07:12
Üks suurimaid pettumusi minu jaoks on, et ainult administraatorid saavad muuta vaikimisi keel liige. Olen lugematuid liikmetele, et lihtsalt ei määrata selle üles, isegi kui nad suunatakse oma UCP seda teha.

Seejärel hoida postitad võõrkeeles kuni Admin saad seda muuta.

Oleks suureks abiks, kui seal oli seade Moderaator või Super Moderaator või muu eelmääratletud kasutajagruppi, võiks kasutada, et muuta ainult default keele liige. Võib-olla kusagil liikmed Profiili lehelt või nii.

Tänu!

vBET
29-09-10, 18:49
Praegu vBET võimaldab redigeerida kasutaja default keele vBulletin Kasutaja väljaanne. Palun kontrollige ei vBulletin võimaldab anda õigusi, et teiste nimekiri. Kui vBulletin ei lubab teistel nimekiri redigeerida liikmeid, siis ma arvan, et oleks mõistlik lubada seda teha vBET.

See funktsioon on arvestatud just nüüd. Kui keegi ei anna mingit põhjust tema vastu (nagu mõned turvalisuse põhjustel), siis on olemas võimalus, et see võetakse vastu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1