PDA

View Full Version: vBadvanced Dynamics integrimit



vBET
14-11-09, 15:05
Për të integruar vBET me VBA Dyna ju duhet të instaloni plugin shtesë vetëm një dhe të lirë. Ju mund ta shkarkoni nga shtojcë në këtë post. Instalimi është shumë e lehtë - vetëm të ngarkoni fotografi, e instaluar fotografi produktit dhe të bëjnë ndryshime të vogla në të konfigurimit vBET - të gjitha detajet janë të përfshira në pako.

Përkrahur nga: vBET 3.2.0
Tested on: vBAdvanced Dinamika 1.2.0

Çfarë this plugin do të ju jap:

Mbështetjen e komunitetit në shumë gjuhë - përdoruesit do të jetë në gjendje të shkruaj shënime në gjuhë të ndryshme
Supported automatike Gjuhësh dhe zbulimin e
Supports parazgjedhur gjuhën përdorues në redaktorët
Përdoruesve nuk do të përkthehet në

Browse kategori
Kategoritë e anëtarit
Dyna postbit
Hyrje

vBET
21-11-09, 18:42
Version i ri mbështet automatike gjuhën zbulimin mesazh.

Kërkon vBET 3.2.0 dhe më të lartë

muratcan25
24-12-09, 15:58
Po unë mendoj se problemi nuk do të ngarkesës plug-ins

yahoooh
30-12-09, 22:51
Kur klikoj attachement
ai do t'ju japë faqe bosh

vBET
31-12-09, 16:58
Faleminderit për shënimin - kjo duhet të jetë efekt anësor i server lëviz unë do ta ngarkoni përsëri.

Dhe tani ajo është në dispozicion:)

yahoooh
20-01-10, 01:43
ju mund të plz vërtetohet se replys dhe hyrjet e reja do të kenë të njëjtat karakteristika si ajo që ne shohim në temat e forumit
përdoruesit mund të përgjigjen me gjuhën e tij amtare dhe vbet do të përkthehet për të tjerët të varet në gjuhën e tyre

vBET
21-01-10, 16:16
Po - kjo do:) Ky është i lirë të shtoni vBET 3.x - vetëm try it:)

tavenger5
03-03-10, 18:49
Për disa arsye vetëm në faqen kryesore të vbDynamics ime është duke punuar. Faqe Post rezulton në një 404 dhe faqet e kategori nuk përfshin dosje dinamikën (jo ndjekja nga home page). I ndjekur udhëzimet. A ka diçka tjetër duhet të bëj? Unë jam duke përdorur opsionin URL Spider Friendly së. A rregullat e rishkruaj në dinamikën dosje duhet të modifikuar?

vBET
03-03-10, 20:46
Për disa arsye vetëm në faqen kryesore të vbDynamics ime është duke punuar. Faqe Post rezulton në një 404 dhe faqet e kategori nuk përfshin dosje dinamikën (jo ndjekja nga home page). I ndjekur udhëzimet. A ka diçka tjetër duhet të bëj? Unë jam duke përdorur opsionin URL Spider Friendly së. A rregullat e rishkruaj në dinamikën dosje duhet të modifikuar?

Ju lutem me PM adresën tuaj forum. Unë dua të gjetur se cilat versione të jeni duke përdorur dhe cili lloj i lidhjeve përkthimit.

tavenger5
03-03-10, 22:08
PM'ed ju **********..

vBET
22-06-10, 23:01
Paketa updated. Version nuk ka ndryshuar, sepse vetëm 3 fotografi shtesë për flamujt, ku e shtuar e cila mund të merret edhe nga lirimin vBET e fundit - shtuar këtu për përdoruesit e lehtësi.
Nëse ju përditësuar për të vBET 3.3.4 flamujt e juaj mund të largohet nga puna në Dinamika VBA - bërë vetëm hapin e parë të integrimit përsëri (ngarkoni imazhe) dhe ajo do të zgjidhet:)

yahoooh
13-11-10, 08:11
A ka version update for version 2.0.x VBA fundit dhe 4.0.x vBulletin
siç e dini version më të vjetër vBulletin nuk do të punojë me të reja

ju mund update it dhe unë mund të sigurojë dyna për të testuar vetëm
faleminderit

vBET
14-11-10, 06:10
Në këtë moment, ne nuk e mbështesin VBA për vB4.0
Ne mbështesim atë për vB3.8 sepse një e përdoruesve tonë na dha akses në forum me VBA (e cila është paguar mod si mbaj mend). Ne nuk kemi leje për VBA 2.0.x

Gjithashtu në të ardhmen ju lutem përshkruani çështjet e lidhura me vB4.0 në seksionet për vBET4.x:)

anand
31-01-12, 05:47
Përsëri ne e kemi këtë problem me versionet e fundit dhe file 'nuk është në dispozicion në serverin tuaj

http://www.architectpavilion.com/vbet_missing_images.jpg~~V

http://www.architectpavilion.com/vbet_file_error.jpg~~V

VB - Versioni aktual: 4.1.0
Dinamika-Current Version: 2.1.3 RC1
vbenterprisetranslator-Current Version: 4.4.6


faleminderit
Anand

r.dziadusz
01-02-12, 11:27
Hi,
Ju lutemi të hapni temë të re në forumin tonë. Gjithashtu me siguri do të kemi për të redaktuar becouse plugin:

Në këtë moment, ne nuk e mbështesin VBA për vB4.0

Ju lutemi të hapni temë të re

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1