Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 7 od 7

Thread: Če API ne prikaže nobenega rezultata, vrnitev ponudnik napako koda namesto null

  1. #1
    Države
    Join Date
    Januar 2010
    Prispevkov
    61

    Default Če API ne prikaže nobenega rezultata, vrnitev ponudnik napako koda namesto null

    Bi bilo lepo (in shraniti vBET veliko težav) API klic ne vrne rezultat prevedeno na najmanj ponudnik kodo napake če tako izhaja, da vBET je naredil svoje delo in problem v rokah ponudnik. Samostojen pripomoček bo lepo, vendar imajo enake rezultate neposredno na čas poskus prevod bi bilo bolje.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Razumem, da bi radi videli ponudnik napake namesto ni prevedenega besedila, ko prevajanja ni na voljo. Prosimo, upoštevajte, da gosenicah bo videti preveč. Torej v tem primeru smo poslati glave, ki pove to napako zgodi, da se prepreči indeksiranje stran s sporočilom o napaki. Tudi če takšnih stran bo imela samo napaka ne bo dobro za končne uporabnike. Prosimo, upoštevajte, da včasih samo vsebino nit je že v predpomnilniku, samo spremembe nekaj približno (na primer uro prika¾e na forumu, ali imate nekaj polj na desni/levi strani) ali samo nov odgovor zgodilo - tako smo pokazati prevedenih nit mislim, da je bolje kot samo Pokaži sporočilo o napaki, ko 99 % strani je lahko prikazan kot prevedena.

    Ne razumem, da je vaš zadnji stavek. Prosimo, opišite več.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Možna rešitev - že imamo posebne parameter, kar kaže samo za kako dolgo skrbniki strežnika čakati prevodi obliki zunanji ponudnik. Mi lahko uporabite isti parameter pokazati katere ponudnike, ki so označene kot onemogočeno (lahko sprostite sami Admin Kp) in ki je bila uporabljena za prevajanje. Vseeno je na voljo samo skrbnikom samo in skrbniki lahko preverite brez sporočilo na izhod)Admin CP -> vBET -> Prevodi Ponudniki Razpoložljivost)

  4. #4
    Države
    Join Date
    Januar 2010
    Prispevkov
    61

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Ne razumem, da je vaš zadnji stavek. Prosimo, opišite več.
    Sem se nanašajo na googletest.php, ki je opisan v eno od vaših FAQ. To je dobro admin orodje, vendar ne opozori rednih uporabnikov, da potencialni problem obstaja.

    Ja, dobro razmišljanje o indeksiranja skrbi. Na zaslonu poročanja te napake na strani mora biti funkcija, ki admin lahko vklopite ali izklopite, globalno, mislim.

    Strinjajo - > "tako smo pokazati prevedenih nit mislim to je bolje kot samo Pokaži sporočilo o napaki, ko 99 % strani je lahko prikazan kot prevedena."

  5. #5
    Države
    Join Date
    Januar 2010
    Prispevkov
    61

    Default

    Ja, da bi bilo koristno. Sem imel problem videnje strežnik prevod čas izpis, vendar, ker zaslonu utripa tako hitro, tako da je lahko dober vstaviti "pritisnite katero koli tipko za nadaljevanje" ali kaj podobnega.

    Tudi... nekaj zelo čudno pravkar zgodilo. Vklopljeno "prikaz hitrosti" možnost samo zdaj spet in zdaj vidim celotno besedilo vse moje članke CMS znova. Imam veliko več testiranje storiti, in to lahko ima to s svoj predpomnilnik brskalnika ali dejstvo, da sem sem prijavljeni kot admin. Ne vem še. Ampak sem hotel, da bi ta na vašo pozornost.

    POSODOBITEV - ne, nekaj povezanih CMS strani Domača stran še vedno ne prikažejo.

    POSODOBITEV 2 - vedenje med prijavljeni kot admin in niste prijavljeni je drugačen. Izdelki, ki si lahko ogledate popolnoma prevedena (ali tudi samo v izvorni jezik) prikazati za admin, ko isti strani ne prikaže za gost. Upam, da to pomaga.
    Nazadnje urejal brubros; 07-10-11 pri 19:05.

  6. #6
    Države
    Join Date
    Januar 2010
    Prispevkov
    61

    Default

    Ja, da bi bilo koristno. Sem imel problem videnje strežnik prevod čas izpis, vendar, ker zaslonu utripa tako hitro, tako da je lahko dober vstaviti "pritisnite katero koli tipko za nadaljevanje" ali kaj podobnega.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Opišite vaš vprašanj v ločeno nit, ta kraj je za prihodnjo zahtevo. Prosim ne mešajte razprave ali mi bodo izgubljeni.

    V tem trenutku razumem, da bomo lahko dodate informacije o tem, kateri ponudniki so na voljo Če možnost pokazati prevoda čas je na voljo.

    Za vaša vprašanja odprite novo nit za vsako vprašanje.

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •