PDA

View Full Version: Upgrade / Re-Install Service.



contemptx
14-03-11, 12:59
Hi,

Želim Upgade vBSEO do vBSEO 3.6.0 (GOLD)
Plus Upgrade vBET z najnovejšo vesion.

Ali so združljive?

Če je odgovor da, ali vašo ponudbo Upgrade Service / Re-Install Service? kot vBSEO 3.6.0 zahteva resetiranje nastavitev za nove funkcije.

Če vam ponujajo nadgradnjo storitev, ponovni vključitvi v vBET vBSEO Prosim povej mi, koliko in kje lahko plačam.

Kot je svojo ključno moj forumih ostane povezava in želim imeti najmanj znesek izpada kot je mogoče.

Thanks

kamilkurczak
14-03-11, 13:53
hello,

Nismo preizkušen to različico vBSEO še.
Testirali smo integracijo z vBSEO 3.6.0 RC2 in vse deluje dobro.
(Naš glavni forum dela na tej različici vBSEO).

Nimam možnosti testiranja tej različici, ker Michał je na dopustu in le ima dostop do teh paketov vBSEO.

vBSEO 3.6.0 RC2 različica deluje pravilno z navodili integracije, opisanih v readme.html datoteki. Mislim, da se nič ni spremenilo na tej točki.

Kupite lahko tudi integracija storitev tukaj (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=integration). Ta strošek 30 $

cormee
07-04-11, 14:54
Hi,

Me zelo zanima nadgradnja / install storitev preveč - Pred kratkim sem nadgraditi svoj vBulletin in vbseo do najnovejše različice in moja vBET ne deluje.

Rabim nekoga z veliko več znanja popraviti zame!

vBET
07-04-11, 15:10
Hi,

Me zelo zanima nadgradnja / install storitev preveč - Pred kratkim sem nadgraditi svoj vBulletin in vbseo do najnovejše različice in moja vBET ne deluje.

Rabim nekoga z veliko več znanja popraviti zame!

Prosimo, samo da bi, in nato pošlje podatke v mail vprašal odgovor. Lahko pošljete, da tukaj: http://www.vbenterprisetranslator.com/upgrade-service.php

cormee
07-04-11, 15:18
OK, to je naredil, hura!

Mimogrede, morate znebiti možnost nakupa '0 'nadgradnje na drop-down meni:)

Imel sem izpolniti obrazec dvakrat, ker nisem videl, da prvič.

kamilkurczak
07-04-11, 18:37
ok, sem opazil vaše plačilo. Jaz bo to za vas. Thanks

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1