PDA

View Full Version: Nadogradnja / re-instalirati usluge.



contemptx
14-03-11, 12:59
Bok,

Želim Upgade vBSEO na vBSEO 3.6.0 (GOLD)
Plus Nadogradnja vBet do najnovijih vesion.

Jesu li kompatibilni?

Ako DA, učiniti vaš Ponuda za nadogradnju usluge / re-uvesti uslugu? kao vBSEO 3.6.0 zahtijeva vraćanje postavki za nove značajke.

Ako vam ponuditi nadogradnju usluge za ponovno integriraju u vBet vBSEO Javite mi znati koliko i gdje mogu platiti.

Kao što bitno mi forumima ostaje online i želim imati najmanje iznos od zastoja što je više moguće.

Hvala

kamilkurczak
14-03-11, 13:53
halo,

Nismo testirali ovu verziju vBSEO još.
Testirali smo integracija s vBSEO 3.6.0 RC2 i sve radi dobro.
(Naš glavni forum radi na ovoj verziji vBSEO).

Nemam mogućnost testiranja ove verzije, jer Michał je na odmoru i samo on ima pristup tim vBSEO omot.

vBSEO 3.6.0 RC2 verzija radi ispravno s uputama integracije opisanih u ReadMe.html datoteku. Mislim da se ništa nije promijenilo po tom pitanju.

Također možete kupiti integraciju usluga ovdje (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=integration). To je trošak 30 $

cormee
07-04-11, 14:54
Bok,

Jako sam zainteresiran za nadogradnju / instalaciju usluge previše - Nedavno sam nadograditi moje vBulletin i vbseo na najnovije verzije i moj vbet ne radi.

Trebam nekoga sa puno više znanja kako to popraviti za mene!

vBET
07-04-11, 15:10
Bok,

Jako sam zainteresiran za nadogradnju / instalaciju usluge previše - Nedavno sam nadograditi moje vBulletin i vbseo na najnovije verzije i moj vbet ne radi.

Trebam nekoga sa puno više znanja kako to popraviti za mene!

Molimo samo da bi i tada poslati podatke zatražio odgovor poštom. Možete poslati ovdje kako bi: http://www.vbenterprisetranslator.com/upgrade-service.php

cormee
07-04-11, 15:18
OK, to je učinio, nazdravlje!

Po način na koji bi trebao riješiti mogućnost kupnje '0 'nadogradnje na padajućem izborniku:)

Morao sam da ispunite obrazac dvaput jer ja nisam vidjela to prvi put.

kamilkurczak
07-04-11, 18:37
ok, primijetio sam uplatu. Ja ću to učiniti za vas. Hvala

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1