PDA

View Full Version: Надградба / ре-инсталира служба.



contemptx
14-03-11, 12:59
Здраво,

Сакам да Upgade имала да имала 3.6.0 (позлатен)
Плус Надградба vBet до најновите vesion.

Дали се тие компатибилни?

Ако Да, вашата услуга надградба Користење / ре-инсталира на услуги? како имала 3.6.0 бара ресетирање на поставувања за нови функции.

Ако не нудат надградба услуга повторно да се интегрираат vBet во имала Ве молам дозволете ми да знам колку и каде може да се плати.

Како што од витално значење ми останува форуми на интернет и сакам да имаат најмалку износот на престој што е можно повеќе.

Благодарам

kamilkurczak
14-03-11, 13:53
Здраво,

Ние не се тестираат оваа верзија на имала уште.
Ние тестирани интеграција со имала 3.6.0 RC2 и се работи добро.
(Нашите главни форумот работи на оваа верзија на имала).

Јас немам можност за тестирање оваа верзија бидејќи Michał е на одмор и само тој има пристап до овие имала пакети.

имала 3.6.0 RC2 верзија работи правилно со инструкциите на процесот на интеграција што е опишано во readme.html датотека. Мислам дека ништо не е променето на оваа точка.

Исто така може да се купи интеграција услуга тука (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=integration). Тоа чини 30 $

cormee
07-04-11, 14:54
Здраво,

Јас сум многу заинтересирани за надградба / инсталирате Service премногу - Јас неодамна надградени ми имала и имала на најновите верзии и ми vbet не работи.

Ми треба некој со многу повеќе искуство да го поправам за мене!

vBET
07-04-11, 15:10
Здраво,

Јас сум многу заинтересирани за надградба / инсталирате Service премногу - Јас неодамна надградени ми имала и имала на најновите верзии и ми vbet не работи.

Ми треба некој со многу повеќе искуство да го поправам за мене!

Ве молиме само да донесе пресуда и потоа да ја пратите информации побара одговор пошта. Можете да праќате цел тука: http://www.vbenterprisetranslator.com/upgrade-service.php

cormee
07-04-11, 15:18
Добро, тоа е направено, извици!

Со начинот на кој треба да се ослободиме од опција за купување '0 'надградби на вашиот опаѓачкото мени:)

Морав да пополните формулар двапати, бидејќи јас не го гледаат прв пат.

kamilkurczak
07-04-11, 18:37
OK, јас забележав вашата исплата. Јас ќе го направам за вас. Благодарам

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1