PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Podivné /a/ adresár vytváraný pred prepísať URL



wknightm
25-02-12, 00:20
Ahoj kluci,

Rýchly dotaz. Po povolení VBET4 spolu s VBSEO URL zdať byť prepísané s example.com/forums/a/thread-title.html (Nechcem to), ale VBSEO vytvorí aj example.com/forums/subforum-name/thread-title.html, ktorá je to, čo chcú. To v podstate vytvára 2 rôznych stránkach Google vidí a v môj web štatistiky som vidieť prevádzku kľúčových slov buď alebo. Som si istý, to je následok duplicitné obsah a môže byť potrestaný za to v SE.

Takže zakázané VBET a preložiť URL zastavil odobratému ale podivně prepísať /a/ je stále dodávajú na plné stránky s obsahom.

Vyzeralo v htaccess a vypúšťa nič v súvislosti s VBET taky. Problém pretrváva.

Existuje niečo iného môžete skúsiť aby senát zastaviť poskytovanie obsahu stránok /a/ prepísať?

Vďaka: D

r.dziadusz
25-02-12, 15:55
Dobrý deň!
Môžete mi ukázať url s "/ a /" <- alebo je to len lang značky t. j./de /?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1