КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Дзіўныя / / каталог ствараецца да пераробленая Urls



wknightm
25-02-12, 00:20
Гэй, хлопцы,

Хуткі пытанне. Пасля ўключэння VBET4 разам з VBSEO url-адрасы, здаецца, быць перапісаны з example.com/forums/a/thread-title.html (Я не хачу гэтага), але таксама стварае VBSEO example.com/forums/subforum-name/thread-title.html чаго я хачу. Гэта, па сутнасці, стварае 2 розныя старонкі, што Google бачыць і ў маім вэб-статыстыку я бачу трафік па ключавых словах або або. Я ўпэўнены, што гэта прыводзіць да дублированию кантэнту і можа быць аштрафаваны за гэта на SE.

Так, інваліды I VBET і перакладаць url перастаў быць дастаўлены, АЛЕ, як ні дзіўна // перапісаць па-ранейшаму пастаўляе поўны старонак з кантэнтам.

Я паглядзеў у htaccess і выдаліў усе, што звязана з VBET занадта. Праблема не знікла.

Ці ёсць што-небудзь яшчэ я магу паспрабаваць зрабіць дошку спыніць дастаўкі кантэнту да гэтага / / перапісаць старонкі?

Дзякуй :D

r.dziadusz
25-02-12, 15:55
Прывітанне!
Вы можаце паказаць мне, url-адрас з '//' <ці гэта проста lang тэга г.зн.. /дэ -/?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1