Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 3 z 3 FirstPierwszy 123
Wyniki 21 do 28 z 28

Wątek: vBET i vBulletin 3.6

  1. #21
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    142

    Default

    Masz PM

  2. #22
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    142

    Default

    "F-(\\ d +). Html '=>' f/archive/f- $ 1.html"
    Czy ktoś może zmienić to tak, że można ją dodać w htaccess?

  3. #23
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    142

    Default

    Quote Napisał basketmen View Post
    Używam vb 3.6 również o to, co robię, więc czas pracy też archiwum, po prostu chcesz się nim podzielić, jeśli ktoś może uczynić go bardziej doskonałe podziel się nim zbyt


    1. Mocowanie flagi w archiwum
    Jeśli flagi nie pokazuje na swoich stronach archiwum, należy użyć tego kroku

    przejdź do panelu admina -> Wtyczki i Produkty -> Plugin Manager -> szukaj wtyczki "flagi Uchwyt w archiwum" bez cudzysłowów

    odnaleźć

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';

    zastąpić vBulletin Enterprise Tłumacz (vBET) - Powered by vBulletin z forum ścieżki, flagi nie pokazano, bo źle pathor zdjęć bo folderu Archiwum rewrited zbyt w vbseo, więc jesteśmy fixing go tutaj

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.yourdomain.com/forumfolderifany/images/vbet/flags/vbet.css"/>';


    teraz przeładować i sprawdzić ponownie archiwizacji, flagi powinny być pokazał w swoim archiwum strony zbyt








    2. Jeśli używasz rewrited strony archiwum przy użyciu vbseo, a link przetłumaczone na stronę archiwum jest źle link możesz to naprawić za


    na przykład złe dowiązanie w ten sposób, będzie się Strona nie znaleziono błąd

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/f-2.html
    jej powinno być tak, powyżej url brakuje nazwę folderu w poniższy pogrubiony, niektórzy ludzie za pomocą / Archive / Lub / Mapa / Nazwa folderu lub inna nazwa katalogu

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/archive/f-2.html










    aby rozwiązać ten możemy wykorzystać vbseo CRR

    przejdź do vbseocp.php -> Custom reguł przepisywania -> dodać linię (w dolnej części kolumny CRR), jeśli nazwa folderu archiwum przy użyciu / archive / tak http://www.domain.com/forum/archive/

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/archive/f-$1.html'


    jeśli folder archiwum przy użyciu / mapa / nazwa folderu tak http://www.domain.com/forum/sitemap/ wystarczy zmienić nazwę folderu

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/sitemap/f-$1.html'



    to załatwi sprawę, można użyć vBET na czas 3,6 strony archiwum









    3. Jeśli pojawi się komunikat o błędzie jak to w górze strony archiwum kiedyś (nie jest to związane albo z powodu 2 krok wyżej)




    korzystać z tego meto instrukcji, I użyć go i jego dzieła
    To nie działa na innych forum vBseo

  4. #24
    Członek
    Zarejestrowany
    Maj 2010
    Wiadomości
    97

    Default

    Quote Napisał mario06 View Post
    Czy ktoś może zmienić to tak, że można ją dodać w htaccess?
    Może się mylę, jak napisać to w htaccess, ale spróbuj tego lub może to być przykład dodać w htaccess poniżej RewriteEngine On



    RewriteRule f-(.*). html $ f/archive/f- $ 1.html



    lub




    RedirectMatch 301 f-(.*) \\. Html $ http://www.yourdomain.com/f/archive/f- $ 1.html

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał mario06 View Post
    @ Michael
    To nie jest zakończona, ponieważ zdecydowałeś to jest skończone kiedy rozwiązać problem.
    Pozdrawiam
    Proszę uważnie przeczytać - jako gotowe uważa dyskusję na temat tego, co zapłacił za (to, co pisał o w ciągu ostatnich postów) i poprosiłem, aby nie pisać same komunikaty.
    Oczywiście tak długo, jak masz problem i chcesz dać jakieś nowe informacje, które są zupełnie za darmo to zrobić. Tak jak napisałem:
    "Proszę pamiętać, że ta dyskusja jest uważany za zakończony. Chyba że masz coś nowego napisać, proszę nie spam."

    Proszę przeczytać go w całości ponownie, jeśli chcesz mieć pewność, o sens tego cytatu:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4588

    Także, jeśli miała wrażenie, że nie możesz napisać tutaj, proszę przyjąć moje przeprosiny za to nieporozumienie. Będę moją uwagę aby być bardziej precyzyjnym w przyszłości. Przykro nam ponownie

  6. #26
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    142

    Default

    Jest członkiem tutaj znaleźć obejście tego problemu, ale używa vBSEO i nie tak to nie działa dla mnie. Nie rozumiem, dlaczego nie może zapewnić naprawić bez dostępu do moich serwerów, jak już mówiłem nie dam moje dane na serwerze.

    Jeśli członek stałej kodowania siebie, to dlaczego nie jesteś w stanie to zrobić skoro jesteś programistą? Tak jak powiedziałem i pokazałem na powyższym wątki, że poprawki w pierwszych prac postu ale flagi nie są wyświetlane (są niewidoczne), ale po najechaniu na nich myszką można zobaczyć je i kliknij, aby tłumaczyć jak normalne, Mówię o flagi archiwum oczywiście.

    Ty mi powiedz, aby nie pisać tych samych wiadomości, ale muszę uważać, że wciąż tu jestem bez wsparcia.

    PS. Rozumiem, angielski bardzo dobrze biorąc pod uwagę, że to moja Języka Ojczystego.

    Pozdrawiam

  7. #27
    Członek
    Zarejestrowany
    Maj 2010
    Wiadomości
    97

    Default

    Quote Napisał mario06 View Post
    Jest członkiem tutaj znaleźć obejście tego problemu, ale używa vBSEO i nie tak to nie działa dla mnie. Nie rozumiem, dlaczego nie może zapewnić naprawić bez dostępu do moich serwerów, jak już mówiłem nie dam moje dane na serwerze.

    Jeśli członek stałej kodowania siebie, to dlaczego nie jesteś w stanie to zrobić skoro jesteś programistą? Tak jak powiedziałem i pokazałem na powyższym wątki, że poprawki w pierwszych prac postu ale flagi nie są wyświetlane (są niewidoczne), ale po najechaniu na nich myszką można zobaczyć je i kliknij, aby tłumaczyć jak normalne, Mówię o flagi archiwum oczywiście.

    Ty mi powiedz, aby nie pisać tych samych wiadomości, ale muszę uważać, że wciąż tu jestem bez wsparcia.

    PS. Rozumiem, angielski bardzo dobrze biorąc pod uwagę, że to moja Języka Ojczystego.

    Pozdrawiam
    Myślę, że po prostu szczęście, przed i może nie doskonały, również i jestem pewien, czy daję ftp szczegóły Michał może rozwiązać go też, i już zakupić integracji / instalacji usług 30 dolarów przed, i zrobić nawet swego czasu potrzeba, i uważa Michał jest jednym z największych koder, że używanie vBulletin, po prostu spróbuj większej współpracy z nim i dać wskazówki, które mogą pomóc

    BTW właśnie wobec usunąć funkcję Archiwum w vb po Czytaj tego wątku i tym po, Bo stwierdziła, że jej wystarczająco sitemap generator
    Ostatnio edytowane przez basketmen; 15-09-10 W 08:20.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał mario06 View Post
    Jest członkiem tutaj znaleźć obejście tego problemu, ale używa vBSEO i nie tak to nie działa dla mnie. Nie rozumiem, dlaczego nie może zapewnić naprawić bez dostępu do moich serwerów, jak już mówiłem nie dam moje dane na serwerze.

    Jeśli członek stałej kodowania siebie, to dlaczego nie jesteś w stanie to zrobić skoro jesteś programistą? Tak jak powiedziałem i pokazałem na powyższym wątki, że poprawki w pierwszych prac postu ale flagi nie są wyświetlane (są niewidoczne), ale po najechaniu na nich myszką można zobaczyć je i kliknij, aby tłumaczyć jak normalne, Mówię o flagi archiwum oczywiście.

    Ty mi powiedz, aby nie pisać tych samych wiadomości, ale muszę uważać, że wciąż tu jestem bez wsparcia.

    PS. Rozumiem, angielski bardzo dobrze biorąc pod uwagę, że to moja Języka Ojczystego.

    Pozdrawiam
    Jesteś bez wsparcia, bo odmówił nasze wsparcie. Również vBET 3.x oficjalnie obsługuje tylko vBulletin 3.8, co wiesz wery dobrze. Używasz vBET na nie obsługiwana wersja vBulletin - na vBulletin 3.6, która jest znacznie starsza niż obsługiwane vBulletin 3.8

    Pytania dałeś już odpowiedział - myślę, że więcej niż tylko raz - nie chcę powtarzać po raz kolejny, należy po prostu przeczytać poprzednie wiadomości.

Strona 3 z 3 FirstPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •