Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Oldal 3 A 3 FirstElső 123
Eredmények 21 a 28 A 28

Téma: vBET és vBulletin 3,6

  1. #21
    Senior tag
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    142

    Default

    Van egy PM

  2. #22
    Senior tag
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    142

    Default

    "F-(\\ d +). Html '=>' $ f/archive/f- 1.html"
    Tud valaki módosítani ezt, hogy lehet hozzá a htaccess fájlt?

  3. #23
    Senior tag
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    142

    Default

    Quote Eredetileg írta: basketmen View Post
    Én a vb 3,6 is, itt van, amit csinálok, így a vb archívum működik is, csak azt szeretném megosztani azt, ha valaki tudja, hogy még inkább tökéletes kérjük ossza meg is


    1. Rögzítése a zászlókat az archívumban
    Ha a zászlókat nem jelenik meg az az archív oldalakat, használja ezt a lépést

    menj az admin panel -> Plugins és termékek -> Plugin Manager -> keressük bővítmény "Handle zászlók archív" idézőjelek nélkül

    talál

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';

    cserélje vBulletin Enterprise Fordító (vBET) - Powered by vBulletin a fórum elérési út, a zászlók nem jelenik meg, mert rossz képek pathor, mert az archívum mappába rewrited túl a vbseo, így rögzítő itt

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.yourdomain.com/forumfolderifany/images/vbet/flags/vbet.css"/>';


    Most újra és ellenőrizze újra meg archívumot, a zászlókat kell mutatott a levéltári oldalakon is








    2. Ha rewrited archívum oldalt vbseo, és a kapcsolat a lefordított archív oldal hibás linket meg tudod oldani, hogy túl


    Például rossz kapcsolat, mint ez, akkor lesz oldal nem található hiba

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/f-2.html
    annak kell lennie, mint ez, a fenti url hiányzik a mappa nevét a merész alábbi néhány ember a / Archive / , Vagy / Sitemap / mappa nevét, vagy egyéb mappa nevét

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/archive/f-2.html










    -hoz erősít ez tudjuk használni vbseo CRR

    menjen el a vbseocp.php -> Egyéni átírási szabályok -> ezt a sort (az alsó a CRR oszlop), ha az archív mappa nevét a / archive / mint ez http://www.domain.com/forum/archive/

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/archive/f-$1.html'


    Ha az archív mappát a / sitemap / mappa neve, mint ez http://www.domain.com/forum/sitemap/ csak megváltoztatni a mappa nevét

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/sitemap/f-$1.html'



    ez akarat csinál a fogás, akkor vBET a vb 3,6 archív oldalak









    3. Ha kapok üzenetet, mint ez a tetején archívum oldal néha (ez nem kapcsolódik, vagy azért, mert 2 lépést fent)




    ezt METO utasítás, Azt használja, és a munkálatok
    Ez nem működik, nem vBseo fórum

  4. #24

    Default

    Quote Eredetileg írta: mario06 View Post
    Tud valaki módosítani ezt, hogy lehet hozzá a htaccess fájlt?
    Talán tévedek, hogyan kell írni ezt a htaccess, de próbáld ki ezt, vagy ez lehet például, add a htaccess alábbi RewriteEngine On



    RewriteRule f-(.*). html $ $ f/archive/f- 1.html



    vagy




    RedirectMatch 301 f-(.*) \\. Html $ $ http://www.yourdomain.com/f/archive/f- 1.html

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: mario06 View Post
    @ Michael
    Ez nem kész, mert úgy döntöttél, hogy, ez kész, amikor a probléma megoldásához.
    Üdvözlettel
    Kérjük, figyelmesen olvassa el - a kész tartják vita, hogy mit fizetett (ez az, amit írtam erről a legutóbbi hozzászólásait), és kértem, hogy ne írjon azonos üzeneteket.
    Persze, amíg van a probléma, és azt szeretnék, hogy néhány új információt, amit teljesen ingyenes csinálni. Ahogy írtam:
    "Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a vita tekinthető kész. Hacsak nincs valami újat írni, ne spam."

    Kérjük, olvassa el az egész újra, ha azt szeretnénk, hogy győződjön meg róla, jelentését a idézet:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4588

    Továbbá, ha volt benyomásom, hogy nem szabad ide írni, kérjük, vegye elnézést erre a félreértés. Fogom tartani a figyelmemet, hogy pontosabban a jövőben. Sajnos ismét

  6. #26
    Senior tag
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    142

    Default

    Van egy tag itt, hogy megtalálta a megoldást erre a problémára, de ő használja vBSEO, és én nem így nem működik nekem. Nem értem, miért nem tud egy fix nélküli hozzáférés a szerver, mint már mondtam, nem adom a szerver adatait ki.

    Ha a tag rögzítette a kódolás maga, akkor miért nem képes erre, mivel te vagy a kódoló? Mint mondtam, és megmutatta a fenti téma, hogy a fix az első után működik, de a zászlók nem jelennek meg (ők nem látható), de ha fölé viszi őket az egérrel láthatod őket, és kattintson fordítani, mint a normál, Arról beszélek, hogy az archívum zászlók természetesen.

    Azt mondani, hogy ne írjon azonos üzenetet, de azt kell figyelembe vesszük, hogy még itt vagyok támogatás nélkül.

    PS. Tudomásul veszem, angol nagyon jól figyelembe véve, hogy az én Anyanyelv.

    Üdvözlettel

  7. #27

    Default

    Quote Eredetileg írta: mario06 View Post
    Van egy tag itt, hogy megtalálta a megoldást erre a problémára, de ő használja vBSEO, és én nem így nem működik nekem. Nem értem, miért nem tud egy fix nélküli hozzáférés a szerver, mint már mondtam, nem adom a szerver adatait ki.

    Ha a tag rögzítette a kódolás maga, akkor miért nem képes erre, mivel te vagy a kódoló? Mint mondtam, és megmutatta a fenti téma, hogy a fix az első után működik, de a zászlók nem jelennek meg (ők nem látható), de ha fölé viszi őket az egérrel láthatod őket, és kattintson fordítani, mint a normál, Arról beszélek, hogy az archívum zászlók természetesen.

    Azt mondani, hogy ne írjon azonos üzenetet, de azt kell figyelembe vesszük, hogy még itt vagyok támogatás nélkül.

    PS. Tudomásul veszem, angol nagyon jól figyelembe véve, hogy az én Anyanyelv.

    Üdvözlettel
    Azt hiszem, csak szerencsém előtt és talán nem tökéletes, még biztos vagyok benne, ha én adom az ftp adatait Michał tudja megoldani azt is, már vásárolni integráció / telepítési szolgáltatás $ 30 előtt, és kész is az időre van szükségük, i Michał hiszem az egyik legnagyobb kódoló, hogy a vBulletin, próbáld inkább kooperatív vele, és adjon tanácsokat, amelyek segítségével

    btw csak azt figyelembe véve, hogy távolítsa el az archiválási funkció a vb után olvasni ez a téma és ez a hozzászólás, Mert azt mondták, hogy elég a sitemap generátor
    Utoljára szerkesztette basketmen; 15-09-10 -on 08:20.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: mario06 View Post
    Van egy tag itt, hogy megtalálta a megoldást erre a problémára, de ő használja vBSEO, és én nem így nem működik nekem. Nem értem, miért nem tud egy fix nélküli hozzáférés a szerver, mint már mondtam, nem adom a szerver adatait ki.

    Ha a tag rögzítette a kódolás maga, akkor miért nem képes erre, mivel te vagy a kódoló? Mint mondtam, és megmutatta a fenti téma, hogy a fix az első után működik, de a zászlók nem jelennek meg (ők nem látható), de ha fölé viszi őket az egérrel láthatod őket, és kattintson fordítani, mint a normál, Arról beszélek, hogy az archívum zászlók természetesen.

    Azt mondani, hogy ne írjon azonos üzenetet, de azt kell figyelembe vesszük, hogy még itt vagyok támogatás nélkül.

    PS. Tudomásul veszem, angol nagyon jól figyelembe véve, hogy az én Anyanyelv.

    Üdvözlettel
    Ön nem támogatják, mert megtagadta a támogatást. Szintén vBET 3.x hivatalosan támogatja csak vBulletin 3,8 mit tud wery is. Ön használ vBET a nem támogatott vBulletin verzió - a vBulletin 3,6, amely jóval régebbi, mint támogatott vBulletin 3,8

    Kérdések adtál már válaszolt - Azt hiszem, hogy több mint egyszer - nem akarom ismételni újra és újra, kérjük, csak olvasd el az előző üzeneteket.

Oldal 3 A 3 FirstElső 123

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •