Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Leht 3 kohta 3 FirstEsimene 123
Tulemused 21 kuni 28 kohta 28

Thread: vBET ja vBulletin 3,6

  1. #21
    Senior liige
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    142

    Default

    Sul PM

  2. #22
    Senior liige
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    142

    Default

    "F-(\\ d +). Html '=>' f/archive/f- $ 1.html"
    Kas keegi muuta seda nii, et see saab lisada htaccess faili?

  3. #23
    Senior liige
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    142

    Default

    Quote Algselt postitas basketmen View Post
    Ma kasutan vb 3,6 liiga, siin on mida ma teen nii vb arhiiv töötavad liiga lihtsalt tahan jagada seda, kui keegi saab teha täiuslikuma palun jagage seda ka


    1. Millega lipud arhiiv
    Kui lipud ei kuvata oma arhiivi lehekülgedel, kasutage selle sammu

    minge admin panel -> Plugins & Tooted -> Plugin Manager -> Otsi plugin "käepide lipud arhiiv" ilma jutumärkideta

    leidma

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';

    asendama vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) - Powered by vBulletin teie Foorum teega valesti ei ole nähtaval, sest lipud pilte pathor, sest rewrited ka vbseo, nii et meil on millega ta siin kausta Arhiiv

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.yourdomain.com/forumfolderifany/images/vbet/flags/vbet.css"/>';


    nüüd reload ja kontrollige uuesti sa arhiiv, lipud tuleb näitas oma arhiivi lehekülgedel liiga








    2. Kui te kasutate rewrited arhiiv lehe kasutades vbseo ja link tõlgitud arhiivi lehekülg on vale link saab parandada ka


    näiteks vale link meeldib see, see saab Lehekülge ei leitud viga

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/f-2.html
    tema peaks olema niimoodi, üle url puuduvad kausta nimi julge alla, mõned inimesed kasutavad / Archive / Või / Sitemap / kausta nimi või muu kausta nimi

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/archive/f-2.html










    määrata see, mida saame kasutada vbseo CRR

    minge vbseocp.php -> Custom Rewrite reeglid -> lisada see rida (põhjas CRR veerg), kui oma arhiivi kausta nime kasutades / archive / niimoodi http://www.domain.com/forum/archive/

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/archive/f-$1.html'


    kui teie arhiivi kataloogi, kasutades / sitemap / kausta nimi meeldib see http://www.domain.com/forum/sitemap/ lihtsalt muuta kausta nime

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/sitemap/f-$1.html'



    see trikk, mida saab kasutada vbet eest vb 3,6 arhiiv lehekülgede









    3. Kui saad veateate, nagu seda ülemisel arhiivi lehele millalgi (see ei ole seotud või sellepärast, 2 astmeline eespool)




    kasuta seda Meto juhendamine, I kasutada ja oma töid
    See ei tööta mitte vBseo forum

  4. #24

    Default

    Quote Algselt postitas mario06 View Post
    Kas keegi muuta seda nii, et see saab lisada htaccess faili?
    Võib-olla ma eksin, kuidas kirjutada seda htaccess, kuid püüan seda või seda saab näiteks lisada htaccess allpool RewriteEngine



    RewriteRule f-(.*). html $ f/archive/f- $ 1.html



    või




    RedirectMatch 301 f-(.*) \\. Html $ http://www.yourdomain.com/f/archive/f- $ 1.html

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas mario06 View Post
    @ Michael
    See ei ole lõppenud, sest sa oled otsustanud, see on valmis, kui ma probleemi lahendada.
    Regards
    Palun loe hoolikalt - kui valmis peetakse arutelu, mida oled maksnud (see on see, mida me kirjutas umbes viimase ametikohta) ning palusin sul ei kirjuta sama sõnumit.
    Muidugi kui teil on küsimus ja tahame anda mõned uued teavet, mida on täiesti tasuta teha. Nii nagu ma kirjutasin:
    "Pange tähele, et see arutelu peetakse lõpetanud. Kui teil on midagi uut kirjutada, palun ärge rämpsposti."

    Palun lugege see kogu uuesti, kui soovite olla kindel tähendus seda tsiteerida:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4588

    Ka siis, kui sa võtad mulje, et teil ei ole lubatud kirjutada, palun võta mu vabandused see arusaamatus. Ma hoian oma tähelepanu täpsemalt tulevikus. Vabandust jälle

  6. #26
    Senior liige
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    142

    Default

    Seal liige siin, et leida lahendus sellele probleemile, kuid ta kasutab vBSEO ja ma ei nii see ei tööta minu jaoks. Ma ei saa aru, miks sa ei saa määrata ilma ligipääsu minu servereid, nagu ma ütlesin ma ei anna minu server details välja.

    Kui see liige fikseeritud kodeerimine ise siis miks sa ei suuda seda teha sest sa oled kooder? Nagu ma ütlesin ja näitas eespool niidid, et teie määrata esimeses post töötab, kuid lippe ei kuvata (nad nähtamatu), kuid kui te hover üle neile hiirega näete neid ja kliki tõlkida nagu normaalne, Ma räägin arhiiv lipud muidugi.

    Sa ütle mulle mitte kirjutada samu sõnumeid, kuid pean arvestades, et ma olen ikka siin ei toeta.

    PS. Ma mõistan inglise keelt väga hästi, arvestades, et see on mu ema keel.

    Regards

  7. #27

    Default

    Quote Algselt postitas mario06 View Post
    Seal liige siin, et leida lahendus sellele probleemile, kuid ta kasutab vBSEO ja ma ei nii see ei tööta minu jaoks. Ma ei saa aru, miks sa ei saa määrata ilma ligipääsu minu servereid, nagu ma ütlesin ma ei anna minu server details välja.

    Kui see liige fikseeritud kodeerimine ise siis miks sa ei suuda seda teha sest sa oled kooder? Nagu ma ütlesin ja näitas eespool niidid, et teie määrata esimeses post töötab, kuid lippe ei kuvata (nad nähtamatu), kuid kui te hover üle neile hiirega näete neid ja kliki tõlkida nagu normaalne, Ma räägin arhiiv lipud muidugi.

    Sa ütle mulle mitte kirjutada samu sõnumeid, kuid pean arvestades, et ma olen ikka siin ei toeta.

    PS. Ma mõistan inglise keelt väga hästi, arvestades, et see on mu ema keel.

    Regards
    Ma arvan, et lihtsalt õnnelik enne ja võibolla ei ole täiuslik, ka ma olen kindel, kui ma annan oma ftp andmed, et Michał ta saab lahendatud liiga, ma juba osta integratsioon / paigaldamise teenuse $ 30 enne ja selle teinud isegi oma vaja aega, i usu Michał on üks suurimaid kooder, et kasutades vBulletin, lihtsalt proovida rohkem koostööd temaga ja anname näpunäiteid, mis aitavad

    btw ma lihtsalt kaaluda pärast Loe vB Arhiiv funktsiooni eemaldada see teema ja see post, Sest nad ütlesid oma piisavalt koos sitemap generaator
    Viimati muutis basketmen; 15-09-10 juures 08:20.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas mario06 View Post
    Seal liige siin, et leida lahendus sellele probleemile, kuid ta kasutab vBSEO ja ma ei nii see ei tööta minu jaoks. Ma ei saa aru, miks sa ei saa määrata ilma ligipääsu minu servereid, nagu ma ütlesin ma ei anna minu server details välja.

    Kui see liige fikseeritud kodeerimine ise siis miks sa ei suuda seda teha sest sa oled kooder? Nagu ma ütlesin ja näitas eespool niidid, et teie määrata esimeses post töötab, kuid lippe ei kuvata (nad nähtamatu), kuid kui te hover üle neile hiirega näete neid ja kliki tõlkida nagu normaalne, Ma räägin arhiiv lipud muidugi.

    Sa ütle mulle mitte kirjutada samu sõnumeid, kuid pean arvestades, et ma olen ikka siin ei toeta.

    PS. Ma mõistan inglise keelt väga hästi, arvestades, et see on mu ema keel.

    Regards
    Oled ilma toetuseta, sest sa keeldus meie abi. Samuti vBet 3.x ametlikult toetab ainult vBulletin 3,8 mida sa tead wery hästi. Te kasutate vBET kohta ei toetata vBulletin versioon - on vBulletin 3,6, mis on palju vanem kui toetatud vBulletin 3,8

    Küsimused sa andsid oli juba vastas - ma arvan, et rohkem kui üks kord - ma ei taha korrata ikka ja jälle, siis just lugesin eelmisi sõnumeid.

Leht 3 kohta 3 FirstEsimene 123

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •