Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 3 z 4 FirstPierwszy 1234 OstatniLast
Wyniki 21 do 30 z 32

Wątek: Dodatkowa emisja parsowania langtitle

  1. #21
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał moman View Post
    Nevermind, znaleźć innego: przetłumaczonych tytułów PM nie są przetwarzane w tytułach strony private.php

    Stałe przez dodanie wtyczki w private_complete:

    PHP Code:
    if (strpos($pagetitle'[/langtitle]')) {
    require_once(
    DIR'/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
    $pagetitle vbet_parseTitle($pagetitle);

    Ja naprawdę nie można odtworzyć ten problem na naszym serwerze. Podejrzewam, że nie zainstalowano odpowiednio vBET 3.3.3 - Sprawdź to. Mieliśmy wiele razy problem naszych klientów tylko wgrane nowe pliki i zapominał wobec importować plik nowy produkt lub odwrotnie. Można sprawdzić czy wykonanie funkcji vbet_global_complete istnieje w opisanym miejscu? (http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post3137)

    Ponadto prowadzimy nasze forum teraz vBET 3.3.4 w wersji beta, więc może się okazać, że błąd istnieje w 3.3.3 i już poprawiony (nie pamiętam które). Martwa proszę potwierdzić, że rzeczywisty instalacji jest OK - najlepiej wykonana aktualizacja do 3.3.3 ponownie.
    Ostatnio edytowane przez vBET; 15-06-10 W 00:00.

  2. #22
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał moman View Post
    I jeszcze:



    Nie mogłem znaleźć sposób, aby rozwiązać ten problem za pomocą wtyczek. Zamiast tego, dodałem ten kod do usercp.php:

    PHP Code:
    if (strpos($reputation['title'], '[/langtitle]')) {

                require_once(
    DIR'/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');

                
    $reputation['title'] = vbet_parseTitle($reputation['title']);

            } 
    Bezpośrednio pod
    PHP Code:

            
    $reputation
    ['timeline'] = vbdate($vbulletin->options['timeformat'], $reputation['dateline']);

            
    $reputation['dateline'] = vbdate($vbulletin->options['dateformat'], $reputation['dateline']);

            
    $reputation['reason'] = $bbcode_parser->parse($reputation['reason']); 
    Jeśli ta strona jest za pomocą global_complete hak to powinno się obchodzić w vBET 3.3.3 - Proszę zobacz poprzednie odpowiedzi o tym. Jeśli global_complete nie jest używane - to takie zmiany pliku będzie konieczne, lub można go dodać do pewnego haka jeśli istnieją pewne na tej stronie.

  3. #23
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default

    Mój plik produkt i wszystkie pliki PHP są wyświetlane jako v3.3.3, jak powinny. Mam jednak modyfikacji wielu plików i sporo wtyczek zainstalowanych na moim forum, więc jest to dość prawdopodobne, że może być konflikt.

    Zauważyłem, że czas realizacji na global_complete haka 1000. Gdy nie będzie wyższy, aby uniknąć konfliktu z innymi wtyczki?

  4. #24
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default

    Mam potwierdziły obecność funkcji globalnej analizy. I bardzo starannie zaktualizowany do 3.3.3, więc wątpię, że zawartość pliku może być problem tutaj. Jednak nie widzę dalszych błędów, więc myślę, że jestem dobry na czas samopoczucia.

    Jestem również szczęśliwy, że vBET wydajności hit na moim serwerze jest niewielkie, więc nie może być modernizacji ostatnich 3.3.3 ze względu na dużą liczbę modyfikacje / poprawki pracy I zostały wdrożone na własną rękę. Z 800 online, miałem obciążenia serwera poniżej 1.00, a z 1200 online, które były wokół 3,00. Nieźle jak na dual-core hex serwer Xeon, myślę!

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Myślę, że też!

    Więc-wracając do sprawy. vBET powinien obsługiwać automatycznie tych ciętych langtitle (z ...)-nie jesteśmy w stanie odtworzyć go na naszych forach i chcesz wkrótce wyprodukował nowe wydanie. Byłoby wspaniale, gdybyśmy znaleźli powód tego i naprawiłby je, jeśli jest po naszej stronie. Jeśli użytkownik może uzyskać dostęp do szczegółowych informacji o dostępie do forum, a nawet do instancji testowej, w której te rzeczy się zdarzają, możemy to naprawić.

    W tej chwili bez możliwości reprodukcji nawet nie możemy być pewni, czy to jest naprawdę vBET błąd (nie jakiś konflikt z innymi zagadnieniem mod lub konfiguracji). Więc jesteśmy teraz w martwym punkcie w tym obszarze. Po raz kolejny-chętnie rozwiążemy to zagadnienie po twojej stronie, jeśli będzie pan. Istnieje możliwość, że nowa wersja vBET będzie w ten weekend-byłoby wspaniale zamknąć wszystkie problemy przed

  6. #26
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Okazało się, że naprawdę mieliśmy błąd istnieje. Globalny parsowania langtitle był wewnątrz niepotrzebne stanie, więc nie zawsze był oceniany. Jest to już poprawione i zostaną uwzględnione w następnym wydaniu.

  7. #27
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default

    Czy mógłbyś po szybkie poprawki do tego? I nie można uaktualnić do 3.3.4 teraz

    Zgaduję, że niepotrzebne stanie jest jedno z poniższych:
    PHP Code:
    function vbet_parseTitleGlobally(&$title$removeNotTranslateSection false) {

    if (
    $_GET['do'] != 'postthread' && $_GET['do'] != 'comment' && 0!==strpos($_GET['do'], 'edit') && 0!==strpos($_GET['do'], 'update')

    && 
    strpos($title'[langtitle=')) {

    return 
    vbet_parseTitleMultiple($title$removeNotTranslateSection);



  8. #28
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Co cię trzymać z aktualizacji?

    Będę wyglądać w na SVN, by sprawdzić, jakie zmiany powstał w celu rozwiązania problemu, ale nadal - trzeba będzie ostatnim wydaniu pierwszej kolejności w stanie się szybko naprawić, jeśli opublikujemy.

  9. #29
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default

    Zrobiłem kilka zmian w kodzie w czasie, i zapomniałem, gdzie i dlaczego. Nie chcę być łamanie rzeczy, które już działa!

  10. #30
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Należy pamiętać, że nie jesteśmy odpowiedzialni za kod zmieniony przez naszych klientów - nie jesteśmy w stanie zrobić prosty, że. W przypadku zmiany był według naszych szybkich poprawek, to możesz być spokojny - te zostaną uwzględnione w kolejnej wersji tak wszystko będzie OK. Jeśli wprowadzono kilka innych zmian w kodzie, to radzimy napisać jakiś dokument, który poprowadzi Cię o dane osobowe kroki dodatkowe podczas aktualizacji - w przeciwnym razie pozostać przy starej wersji vBET, bo o nie wiedzą, co i po co się zmieniło.

    Należy pamiętać, że znalazłem, jakie zmiany są konieczne, aby rozwiązać ten problem, ale nie mogę publikować naprawić quik na forum (ponieważ zawiera złamane wewnątrz bbcode). Więc pelase o to zapytać e-mailem (contact@vbenterprisetranslator.com) i poślę go do was tam.

Strona 3 z 4 FirstPierwszy 1234 OstatniLast

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •