PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany dziwny znak w adresie URL



badawidollah
21-05-10, 12:30
[Lang = vi] hello,

* Ron97 مباراة .. أي مكان آخر يمكن الربح? - العاب الجوال منتدى تحميل Mp3 موسيقى فيلم فيديو خلفية المشروع شركة إدارة الأعمال الكبار فوتوشوب يؤ

badawidollah
21-05-10, 12:31
Googlebot znaleźć ogromną liczbę adresów URL w witrynie: Proszę wybrać języki Bel 19 maja 2010
Googlebot napotkał problemy podczas indeksowania witryny Proszę wybrać Języki Bel.
Googlebot napotkał bardzo dużej liczby linków w witrynie. Może to wskazywać na problem z Twojej strony struktury adresów. Googlebot może niepotrzebnie się czołgać wielu różnych adresów URL, które wskazują na identycznych lub podobnych treści, lub indeksowania części witryny, które nie są przeznaczone do zaindeksowane przez Googlebota. W wyniku Googlebot może zwiększać obciążenie łącza, lub może nie być w stanie całkowicie indeks wszystkich treści w witrynie.
Więcej informacji na ten temat
Lista adresów URL próbki z potencjalnymi problemami. Jednak ta lista może nie zawierać wszystkich problematycznych adresów URL w witrynie.

* RON95 Ron97
* À ¤ à ¥ à ¤ • A ¤ ¾ à ¤ ° a ¤ · A ¥ <à ¤ ¨ ¥ € PS3 250GB - à ¤ «à ¥ <à ¤ ° a ¤ ® à ¤ ® à ¥ <à ¤ ¬ à ¤ ¾ à ¤ ‡ à ¤ ² à ¤-à ¥ ‡ à ¤ ® à ¥ à ¤ • A ¤ à ¤ ® à ¤ ª à ¥ € 3 à ¤ μà ¥ € à ¤ ¡à ¤ ¿à ¤ • A ¥ < à ¤ • A ¤, à ¤-à ¥ € à ¤ à ¤ ® à ¥, à ¤ μà ¥ € à ¤ μà ¥ ‰ à ¤ ² à ¤ ª à ¥ ‡ à ¤ ª à ¤ ° a ¤ ª à ¤ ° a ¤ ¿à ¤ • A ¥ <à ¤ OEA ¤ ¨ ¤ ¾ à ¤ ª à ¥ à ¤ ° a ¤ ¬ à ¤, à ¤ § à ¤ ¨ ¤ μà ¥ à ¤ • A ¤ ¾ à ¤ ª à ¤ ¾ à ¤ ° à ¤ • ¤ à, à
* U Ø § Ù † O · USO ± Ø ³ nas USO º USO ° Ø ® U ... Ø ³ Ø © Ø zł Ø'Ù ‡ Ř ± - U ... U † Ø ª Ø ˛ Ű ‰ Ø § U "Ø ¹ Ø § Ø ° Ø § U" Ø ¬ UO § U "Ø ª Ø * U ... Usu" U ... Ø ¬ Ø § Ù † nas mp3 Ø § Ù "U USO ¯ Usu U ... UO ³ Usu, U ‰ Ø § Ù" U Usu "U ... Ø ® U" U USO © Ø § Ù "U ... Ø'Ø ± UO ¹ Ø'Ø ± ÙƒØ © Ø ¥ O · Ø § Ø ± Ø © Ø § U" Ø zł Ø ¹ Ù ... Ù Ø § "U UO ª ÙØ'ÙØ ˛ Ű, ØμØμ Ø § U "Ø * O · Ø § U" Ø ª nas

badawidollah
21-05-10, 12:51
RewriteEngine On

RewriteBase / forum /

% {HTTP_HOST}! ^ Www \\. Nusantaraku \\. Org
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & przekierowany = / forum / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & przekierowany = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((archiwum /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientScript | cpstyles | zdjęcia) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((archiwum /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (Admincp | modcp | clientScript | cpstyles | zdjęcia) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

vBET
22-05-10, 23:20
Co to jest pierwszy post na temat?

Twój. Htaccess wygląda dobrze i jak widzę to działa. Czy masz jakieś problemy z zasady?

O uwaga Google - przykład problematyczne URL nie URL w ogóle. Czy jest coś w podziale na post, lub jest to jak Google wysłać?

Również - Widziałem cię już napisał w wątku, gdzie ten problem został opisany. Proszę daniele wskazówki tam opisane. Przede wszystkim:
1. Blok znaczenia zawartość pliku robots.txt
2. Sprawdź czy webmasterów pokazuje błędy w niektórych pętli URL (zapętlony oznacza niektóre części są powtarzane w kółko)

badawidollah
23-05-10, 08:02
1. nie
2. google nie pokazuje błędów pętli url

VGF
23-05-10, 15:52
Komentarz na tych obszarach -


#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
#RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

i spróbuj ponownie. Nie trzeba dwa razy. I nie trzeba tego wiersza albo -


#RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA] (Już wypowiedziało się powyżej)

^ ^ Po tej linii tam, złamał mi forum. Jej nie jest potrzebny.

Jeśli to nie zadziała ... także spróbować komentarz tej części out -



#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.nusantaraku\.org
#RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/$1 [L,R=301]

Niektóre serwery dont wymagają. Musiałem komentarz go także .. inaczej forum toczyła.

VGF
23-05-10, 15:59
Moja instalacja vBET jest w pełni funkcjonalny tylko z następujących w htaccess. -



RewriteEngine On
Opcje + FollowSymLinks

# VbSEO Mapa strony
RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]
# END

# VBET
# ZASADY za linki SEO tłumaczenie z vBSEO (muszą być zawarte przed wszystkimi zasadami vbseo.php)

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & przekierowany = / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & przekierowany = / $ 2 [L, QSA]



RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((archiwum /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientScript | cpstyles | zdjęcia) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]
# VBET End

badawidollah
23-05-10, 17:22
teraz, moje zasady tak

RewriteEngine On

RewriteBase / forum /

% {HTTP_HOST}! ^ Www \\. Nusantaraku \\. Org
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & przekierowany = / forum / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & przekierowany = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((archiwum /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientScript | cpstyles | zdjęcia) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((archiwum /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

# RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
# RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
# RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (Admincp | modcp | clientScript | cpstyles | zdjęcia) /
# RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]


nie wiem, to działa, czy nie

vBET
23-05-10, 17:41
teraz, moje zasady tak

...

nie wiem, to działa, czy nie

Reguł wygląda dobrze. Aby sprawdzić, to działa po prostu udać się do dowolnego przetłumaczone na stronę i sprawdzić czy to działa.

Nie musisz usunąć zasady vBSEO - te nie są aktywne tak (vBET połowy wszystko przed vBSEO). Również swoją pierwszą zasadą jest ok i lepsze dla SEO go mieć (siły adresy URL przekierowań nie rozpoczęcia przez www, aby rozpocząć przez www).

Proponuję nie jakiekolwiek zmiany w pliku. Htaccess aż winf, że coś nie działa w takim przypadku należy najpierw opisać nam co to jest i postaramy się udzielić wsparcia.

vBET
23-05-10, 17:42
1. nie
2. google nie pokazuje błędów pętli url

1. Kiedy - przed lub po poczty Google?

VGF
23-05-10, 19:29
W kopalni, nie mam tej części. Trzeba go dwa razy -



RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((archiwum /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]


vbseo.php jest ignorowana .... i dla mnie to złamał mi kod jeśli zostawiłem go tam.

Michał kazał mi usunąć, a teraz działa dobrze.

badawidollah
24-05-10, 10:52
1. Kiedy - przed lub po poczty Google?

przed google napisz do mnie.
mój wskaźnik nie rośnie tak jak zwykle teraz.
wyglądają jak zatrzymać google z indeksu mojej strony

VGF
24-05-10, 12:29
przed google napisz do mnie.
mój wskaźnik nie rośnie tak jak zwykle teraz.
wyglądają jak zatrzymać google z indeksu mojej strony

To wymaga czasu, bracie. Dałbym to 2 do 3 miesięcy minimum.

Byłem analizy wyszukiwarki SEO jak 10 lat. I nie ma wątpliwości, że potrzeba czasu na google określenie "ostateczny" umieszczenie na swoich stronach. To będzie się zmieniać do wyższych i niższych rang tygodni.

badawidollah
24-05-10, 12:53
W kopalni, nie mam tej części. Trzeba go dwa razy -



vbseo.php jest ignorowana .... i dla mnie to złamał mi kod jeśli zostawiłem go tam.

Michał kazał mi usunąć, a teraz działa dobrze.

RewriteEngine On

RewriteBase / forum /

% {HTTP_HOST}! ^ Www \\. Nusantaraku \\. Org
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & przekierowany = / forum / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & przekierowany = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((archiwum /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientScript | cpstyles | zdjęcia) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

# RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
# RewriteRule ^ ((archiwum /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

# RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
# RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
# RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (Admincp | modcp | clientScript | cpstyles | zdjęcia) /
# RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

nadzieję, że to będzie działać

vBET
24-05-10, 20:06
przed google napisz do mnie.
mój wskaźnik nie rośnie tak jak zwykle teraz.
wyglądają jak zatrzymać google z indeksu mojej strony

Należy pamiętać, że jest rzeczą normalną i pożądaną, aby stron zablokowanych w pliku robots.txt są usuwane z indeksów. Więc w tej dziedzinie można być spokojnym. Google indeksuje nowe treści i może jeszcze nie-znaczenia indeksowania zawartości.

Prawdziwe pytanie brzmi, co ten komunikat Google naprawdę chodzi. Czy to możliwe, że Google pisał o treści już zablokowane, ale nie był jeszcze usunięty z indeksów, lub nie ma to niektóre pętli adres URL, który nie widzisz teraz. W pierwszym przypadku - nie ma się czym martwić - nieodpowiednich stronach, które są postrzegane przez Google jako powielania treści zostaną usunięte w czasie i problem jest zamknięta. W drugim przypadku musimy znaleźć zapętlony adresów URL - będzie ostatecznie znaleźć te w narzędzia dla webmasterów prędzej czy później, jeśli taki istnieje (należy pamiętać, że Narzędzia dla webmasterów nie widać rzeczywistych danych).

Jeszcze jedną podpowiedź - upewnij się, że zablokował wszystkie istotne treści w pliku robots.txt można znaleźć tutaj przykłady:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html
I być gotowym, że strony zablokowanych w pliku robots.txt zniknie z indeksów - to jak to jest i jak powinno działać.

W tej chwili nie wiemy, inne powody, Google może wysłać takie wiadomości. Wciąż czeka na odpowiedź, że przesłanie, w 2 po o to, jak Google wysłać lub było coś złamane z kodowaniem?

vBET
10-06-10, 22:46
Brak odpowiedzi - za rozwiązany. Należy pamiętać, że tutaj, jeśli nie:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1