PDA

View Full Version: vBulletin 3.7.1



Subis
02-05-10, 07:29
Здраво! Се прашувам како ли да добијам vBulletin 3.7.1? Затоа што сакам да се прошетаат на форумот, јас веќе имам повеќе алијас не е добро и не дојде блиску до vBulletin. Ве молиме да ме овластувањата на внимание на оваа тема! Subis благодарни ;).

vBET
02-05-10, 22:23
Ве молиме имајте предвид дека нашиот производ е vBET - не vBulletin. vBET е додаток за vBulletin што овозможува да се преведе форум на 52 јазици и ги поддржува повеќејазична заедница.

Ако имате прашања за vBulletin ве молиме одете на vBulletin страница и да побарате vBulletin тим. Исто така, имајте на ум дека vBulletin 3.7.1 е доста стара верзија - ако сакате да го инсталирате веројатно ќе треба да се размислува за најновата верзија од серијата 4.x или 3.x

Ние со задоволство ќе ви помогне ако имате било какви прашања во врска со vBET:)

Ако значи дека сакате да ја купите vBET за vBulletin 3.7.1 верзија, тогаш имајте на ум дека официјално vBET бара vBulletin 3.8, но ние имаме барем 1 клиент кој работи vBET на Vbulletin 3.7 со успех:) Ако имате било какви сомнежи - Ве молиме само на проектот од бесплатна верзија и проверете како ќе работи на vB 3.7. Кога ќе бидат среќни, секогаш може да се купи платена верзија и да уживате уште повеќе за одлични перформанси и многу дополнителни функции:)

Subis
03-05-10, 02:34
Добро, јас ги разбирам, испратен ти праќаат пораки за повеќе информации .. ;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1