PDA

View Full Version: Atlīdzība Admin CP izvēlnes



hmspain
23-08-10, 22:03
Man ir AME Add-on un manā sistēmā vBET un pamanīju kaut ko Admin CP, es domāju, jums būtu jāapsver.

Tas ir, pievienojot vBET Tools vienumus vBET CP izvēlnē.

Lūk, ko es esmu ierosinot konkrētus pasākumus:

1) Rename "vBET" izvēlnē "vBET CP".
2) Pievienot "Tools" apakšizvēlni uz "vBET CP" izvēlnē.
3) Pārvietot "vBET Tools" posteņi "vBET CP" "Tools" apakšizvēlni.
4) Noņemiet "vBET Tools" izvēlnes.

vBET
24-08-10, 05:33
Mums ir jāpārbauda iespēja šo pieprasījumu - mēs neesam pārliecināti, tagad tas vBulletin atbalsta pēc noklusējuma (bez papildu mods), 2 līmenī izvēlnes Admin CP. Pēc noklusējuma visi vBulletin izvēlnēm ir tikai vienā līmenī, un mēs nekad neesmu mēģinājis izmantot to citā veidā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka lielākā daļa lietotāju vēlētos, lai būtu izvēles iespējas ar mazāk soļiem iespējams. Papildus izvēlnes līmenī spēkus papildu klikšķi, lai saņemtu tur. Tāpat - ir īpašs vBulletin plugins, kas ļauj reorganizēt Admin CP menu - tā tas varētu būt ļoti labs risinājums no jums - jūs varat pārkārtot ne tikai vBET iespējas, bet arī citiem uzņēmumiem.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1