PDA

Teljes verzió megtekintése: VESZI Admin CP menük



hmspain
23-08-10, 22:03
Van AME Add-on és a vBET a rendszeren, és észrevettem valamit a Admin CP, hogy azt hittem érdemes.

Ez azt jelenti, hozzáadjuk a vBET Tools elemeket a vBET CP menüben.

Itt van, amit én javaslatot:

1) Nevezze át a "vBET" menü "vBET CP".
2) Add a "Tools" almenüben a "vBET CP" menüben.
3) Mozgassa a "vBET Tools" elem a "vBET CP", "Eszközök" almenüben.
4) Vegye ki a "vBET Eszközök" menüben.

vBET
24-08-10, 05:33
Meg kell ellenőrizni lehetősége ezt a kérést - nem vagyunk biztosak már nem vBulletin támogatja alapból (anélkül, hogy további mod) 2 szinten menük Admin CP. Alapértelmezés szerint az összes vBulletin menük csak egy szinten, és soha nem próbáltam használni más módon.

Felhívjuk figyelmét, hogy a legtöbb felhasználó szeretné, ha lehetőségeit kevesebb lépésben lehet. További menüszintre erők újabb kattintással juthatunk el oda. Szintén - vannak speciális vBulletin plugin, amely lehetővé teszi, hogy átszervezi Admin CP menü - így lehet nagyon jó megoldás - te is átszervezi nem csak vBET lehetőségeket, hanem más is.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1