PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta perkrovos perkrovos



badawidollah
27-03-10, 02:23
mano forume nepavyko pasiekti dabar

perkrovos perkrovos

badawidollah
27-03-10, 02:29
kitą klausimą

mano indeksas per anksčiau (tai atsitiks, kai i įdiegti vbet 2.4.1 ir grįžti prie normalaus, kai aš pašalinti vbet keletą dieną)

badawidollah
27-03-10, 02:29
NusantaraKu Malaizija, Indonezija forumas (http://www.nusantaraku.org)

badawidollah
27-03-10, 02:35
Sveiki ************************************************* ***********..
kur yra admin???

badawidollah
27-03-10, 03:59
stilius Gerai, po 1 val i pašalinta VBET.

bet vis dar perkrovos
huh

badawidollah
27-03-10, 05:08
dar ne komanda čia

badawidollah
27-03-10, 10:48
RewriteEngine on

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & nukreipti = / forumas / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & nukreipti = / forumas / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | Cron)
RewriteRule ^ ((archyvas /)?(.* \\ php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME!}-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | atvaizdus) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteBase / forumas /

RewriteCond% {HTTP_HOST}! ^ Www \\. Nusantaraku \\ org
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((Urllist | sitemap_) .* \\ (XML |? Txt) (\\ Gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | Cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((archyvas /)?(.* \\ php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME!}-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | atvaizdus) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

vBET
27-03-10, 14:53
mano forume nepavyko pasiekti dabar

perkrovos perkrovos

Prašome žiūrėti veiklos užuominų:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html

Ypač confider remti mažiau kalbų pradžioje, jei turite didelį forumą, blokuoti netinkamuose puslapiuose failą robots.txt ir svarbiausia - palaikyti ryšį - kitą savaitę mes išleisti nauja versija tikrai didelis darbo efektyvumu. Jei ką tik įdiegta vBET galite net apsvarstyti jį išjungti ir laukti šios naujos versijos (mes padarėme daug algoritmas pakeitimus ir atsikratyti iš silpnoji nuorodos vertimas). NEGALIMA daryti, jei jūs naudojate vBET ilgą laiką - galite prarasti savo SEO.

vBET
27-03-10, 14:56
NusantaraKu Malaizija, Indonezija forumas (http://www.nusantaraku.org)

Kaip matau, dabar ji dirba greitai:) Ar dar turite klausimu?

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad vBET turi ypatingą galimybę, kad VB pranešimus pakeisti į JavaScript vBSEO vertimo. Ją rasite Įvairūs skyriuje:)

badawidollah
27-03-10, 16:30
Kaip matau, dabar ji dirba greitai:) Ar dar turite klausimu?

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad vBET turi ypatingą galimybę, kad VB pranešimus pakeisti į JavaScript vBSEO vertimo. Ją rasite Įvairūs skyriuje:)


Aš ieškau Viskas apie optimizavimo, įtraukti vBSEO.
: P

vBET
27-03-10, 17:14
Ok:) Kaip aš rašiau jums bus laimingas nauja redakcija kitą savaitę. Mes padarėme tikrai didelis rezultatų skirtumas yra:)

Taip pat, kaip tvarko jūsų serverio, galite pridėti naujų kalbų, vienas po kito laikas nuo laiko. Dabar jūsų talpyklos pildymo, todėl turėtų būti geriau ir geriau:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1