PDA

Žiūrėti pilną versiją: Priimamos Pagrindinė problema, su išrašus



tavenger5
01-02-13, 21:56
Turiu viena iš pagrindinių problemų su išrašus. Aš šiuo metu turi ribotą simbolių, kurie yra išverstas Google vertėjas dieną nes sumos jei aš sąskaitą būtų juokinga. Deja tai reiškia, kad ne visi puslapiai yra išverstas iš karto ir pateikiamas tas pats turinys yra 13 skirtingų puslapių (aš naudoju 12 vertimai)

Aš esu atvira pasiūlymus, kaip išspręsti šią problemą. Manau tai yra viena iš priežasčių, I 'm losing eismo pastaruoju metu.

Čia yra pavyzdys, ką "Google" indeksavimo:
https://www.Google.com/search?q=%22Sprint+releases+a+New+Update+on+the+***+Evo+4G+LTE+%E2%80%93Details+Inside%22&hl=EN&Safe=off&tbo=d&PWS=0&Filter=0&biw=1364&BiH=643

Marcin Kalak
04-02-13, 12:50
Ar jūs pasiūlymų, kaip išspręsti šią problemą? Ar manote, kad http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-feature-requests/3325-addition-rel%3D-alternate-tags.html bus išspręsti problemą? Ką rodo nuorodą, kurią pateikėte?

tavenger5
04-02-13, 13:42
Aš ne tiksliai žinoma kaip išspręsti šią problemą. Yra ne tekstas visuose geriau negu tas pats tekstas 7 kartus? (Aš iš pradžių sakė 12, reiškia 7)

Manau, kad pakaitinis Žymos padės.

Nuorodą I pateiktas nebėra rodo klausimas, nes puslapių išverstos. Tai daugiausia atsitinka su naujus puslapius ir labai sena puslapius, kurie nėra populiarus.

tavenger5
04-02-13, 13:49
Čia yra dabartinis pavyzdys: https://www.google.com/search?q=%22Get+your+***+Panache+unlocked+free+at+FreeUnlocks.com!%22&hl=en&safe=off&tbo=d&filter=0&biw=1364&bih=643 (yra ta pati versija 5 metu, I 'm guessing nes 2 buvo išverstos)

Esmė yra ta "Google" yra nuskaitymo mano puslapius greičiau, nei galite turėti juos išversti.

FYI, aš praleido daug pinigų pernai versti ir deja upping kvotą per dieną yra ne pasirinkimas.

Marcin Kalak
04-02-13, 18:55
Greitai nustatyti alternatyvius Žymos bus stengiamės pateikti kuo greičiau. Pirmą kartą pabandžius alternatyvių Žymos. Jūs galite laikinai išjungti mažiau svarbus kalbos.
Be to, mes galime padaryti yra konfigurowalne variantas Jei nėra jokių vertimo tada:
1) Rodyti originalus tekstas - tai dabar
2) Rodyti originalaus teksto pastabos buvo laukia vertimas - puslapis reikalauja daug nedidelių vertimų ir pastabos gali atsirasti annoyingly dažnai
3) rodo tuščią tekstą

tavenger5
04-02-13, 20:02
Ačiū jums už greitą atsakymą.

Vietoj rodo kelis erzina pažymi kai kažkas nėra išverstas, yra vėliavos sistemos sakyti "šį visą puslapį yra išversta"? (atėmus raštai, nes raštai pakeisti aikštelė)

Manau idealus variantas būtų "parodyti tuščias tekstas su pranešimų pasakyti, kad puslapis buvo visiškai nepakito dar" pranešimas bus išeiti kai puslapio yra išversta.

Marcin Kalak
06-02-13, 14:09
Dėkojame už jūsų pasiūlymą. Mes dirbame dėl šios funkcijos.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1