PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta $ Vbenterprisetranslatorflagsdropdown kur



MicroHellas
14-11-10, 06:49
Sveiki,

$ Vbenterprisetranslatorflagsdropdown dirba tik Navbar? Kodėl aš negaliu padaryti jį dirbti poraštės juosta kaip pakaitinė vB gimtoji kalba droplist?

Maria

mateuszr
15-11-10, 09:42
Hello:)

Ar galite pabandyti "Custom" variantą Admin CP-> VBET-> Vėliavos, ir pagal aprašymą:

Jei Pasirinktinis, tada turite nustatyti vėliavos vietą rankiniu būdu, pridedant $ vbenterprisetranslatorflagsdropdown tinkama vieta Navbar šabloną.
Įdėkite tinkamą pakeitimus Navbar šabloną In Style Manager?

MicroHellas
16-11-10, 08:39
Hello:)

Ar galite pabandyti "Custom" variantą Admin CP-> VBET-> Vėliavos, ir pagal aprašymą:

Įdėkite tinkamą pakeitimus Navbar šabloną In Style Manager?

Kaip mano klausimus sako: "Vienintelė vieta, kad aš galiu pridėti jį Navbar"? Navbar darbai. Aš žinau. Bet aš noriu jį poraštės juosta, kur vBullatin iš tiesų turi kalbos droplist. vBulletin doesnt ji Navbar: cool:

mateuszr
16-11-10, 12:30
Atsiprašome, ne jį perskaityti atidžiai:)
Hm .. Bet kokiu atveju, aš tikrai gauti ji .. Aš aplankė Jūsų forume, ir jūs turite, kad droplist poraštės juosta ir vertimą, atrodo gerai su 25 kalbų, jūs

mateuszr
18-11-10, 10:27
Nr atsakymą tam tikrą laiką, todėl aš manau, kad siūlai spręsti dabar.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations