PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno $ Vbenterprisetranslatorflagsdropdown umístění



MicroHellas
14-11-10, 06:49
Dobrý den,

$ Vbenterprisetranslatorflagsdropdown funguje pouze v navigační lišty? Proč se nemohu, aby to fungovalo na panel zápatí jako náhrada mateřského jazyka VB droplist?

Maria

mateuszr
15-11-10, 09:42
Dobrý den:)

Zkusili jste "vlastní" možnost v administraci CP-> VBET-> Vlajky a podle popisu:

Máte-li nastavit vlastní, pak musíte nastavit ručně příznaky místo tím, že přidá $ vbenterprisetranslatorflagsdropdown na příslušné místo v šabloně navigační lišty.
dal vlastní změny v navigační lišty šablony ve stylu Manager?

MicroHellas
16-11-10, 08:39
Dobrý den:)

Zkusili jste "vlastní" možnost v administraci CP-> VBET-> Vlajky a podle popisu:

dal vlastní změny v navigační lišty šablony ve stylu Manager?

Jak na mé otázky říká: "Jediné místo, které mohu přidat, že je navigační lišty"? V navigační lišty funguje. Já to vím. Ale já chci umístit do zápatí baru, kde vBullatin skutečně má k dispozici droplist pro jazyk. vBulletin doesnt má to v navigační lišty: cool:

mateuszr
16-11-10, 12:30
Je nám líto, nečetli pozorně:)
Hm .. Mimochodem, já opravdu si to .. Navštívil jsem si forum a máte to droplist v zápatí baru a překlady vypadat dobře s 25 jazyků, které jste nastavili

mateuszr
18-11-10, 10:27
Žádná odpověď na nějakou dobu, takže věřím, že vlákno je řešeno do teď.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1