PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta SEO klausimas



Gaming Perfection
02-10-10, 18:14
Sveiki,

Turiu klausimą gauti teisingą kelią, kai aš įjungti SEO parinktį "Sukurti nuorodą pagal SEO nuorodą bendru sutarimu (ty '/ lt / adresas") ". Aš neturiu vBSEO įdiegta ir einu vB Suite ", su mano pagrindiniame puslapyje site.com ir site.com / forumas mano forumas.

Su "Forum katalogas" paliko tuščią taip įvyksta;
Apie site.com, sėkmingai vertimo site.com / lang bet kai bando eiti į forumą, jis eina site.com / lang / forum.php, 404 klaida.
Site.com / forumas, sėkmingai vertimo site.com / Forumas / lang tačiau vertimas yra prarastas, kai grįžta į site.com.

Su "Forum katalogą" rinkinys / Forumas;
Site.com, vertimas bando eiti site.com / forumas / Lang, 404 klaida.
Site.com / forumas, vertimas eina site.com / Forumas / lang / forum.php, kuri grąžina 404 klaida.

VB numatytuosius nustatymus "svetainės pavadinimas / URL / Kontaktai Detalės", mano forume URL site.com / forumas ir mano pagrindiniame puslapyje ir site.com

Mano Htaccess failą;

# Vertimas Mod Daiktai #

RewriteEngine on

RewriteRule archyvas / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php? language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule $ 2? Language = $ 1 [QSA]

Aš tikiu, kad tai parametrą, aš sukonfigūruotas neteisingai kažkur, bet negali išsiaiškinti, kur. Kokių nors idėjų?

EDIT: Išjungta SEO dabar, kaip aš bėgu į keletą kitų klausimų, su juo.

vBET
02-10-10, 22:52
Tikrinimas. Duos atsakymą per kelias minutes:)

vBET
02-10-10, 23:02
Gerai, kad. Jūsų forumas naudoja pietus katalogą URL. Štai kodėl jūs turite ypatingą integracijos priemonių, kad galėtų versti puslapius, esančius ne forume (bet ne forume kataloge URL yra ne sugauti. Htaccess taisyklės, vBET).

Taigi, pirma - nustatykite viską teisę SEO nuorodos forume. Akimirką galite pamiršti apie kitas vietas ir nustatyti, kad jis tik forumo puslapių. Tai yra pagrindas. Be forumą dirba gerai, jūs negalite padaryti poilsio darbo. Kaip aš pamačiau, šiuo metu jums SEO neįgaliesiems, todėl prašome, kad jis vėl. Ir nustatyti vBET taisykles. Htaccess failą, kuris yra VIDUJE forumo katalogas.

Kitas dalis yra integruoti puslapius, esančius ne forume kataloge. Prašome pūdymas šiuos žingsnius: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1546
Atkreipkite dėmesį, kad jūs atlikote kokius nors pakeitimus jau darbo htacces forumo katalogas. Atidžiai skaityti instrukcijas apie Htaccess svetainės šakniniame kataloge.

Jei turite bet kokių su 1 ar 2 dalis problemų - rašykite:)

Gaming Perfection
02-10-10, 23:15
Ak, aš ne suprato, ką reikia. Htaccess mano namų kataloge ir forumo sub-katalogas. Man pavyko gauti darbo dabar, ačiū už pagalbą:).

************

Bet kuriam kitam asmeniui, kad turi tą pačią problemą, ir stumbles visoje šioje temoje ...

RewriteEngine on
RewriteRule index.php? language = $ 1 & vbet_outside = true [L, QSA]
RewriteRule $ 2? Language = $ 1 & vbet_outside = true [L, QSA]



RewriteEngine on
RewriteRule archyvas / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php? language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule $ 2? Language = $ 1 [QSA]

vBET
02-10-10, 23:21
Malonu galite mėgautis vBET! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1