מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: בקשת עזרה עבור שפת ברירת המחדל

Cybershaolin
14-11-09, 08:26
באמת נחמד מוצר. שוב תודה על זה גרזן. :)

הייתי צריך עזרה או בקשה לעשות. עבור משתמשים חדשים בפורום, זה בסדר כי יש להם שדה כדי לבחור את שפת ברירת המחדל שלהם, אלא עבור כל המשתמשים הקיימים, אין לקבוע ערך, זה פשוט מכניס "לא מוגדר". אתה יכול לתת לי שאילתה לבצע על מנת אוטומטית לשים שפת ברירת המחדל במקום "לא מוגדר" (במקרה שלי זה צרפתית עבור ערך ברירת המחדל)? הסיבה לכך היא כי גם אם אתה מכניס חוט בפורום לספר למשתמשים ללכת לשנות את המידע שלהם, רבים מהם לא יקראו כי חוט.

זה יהיה נחמד אם אני יכול לשנות את זה באופן אוטומטי עבור משתמשים קיימים שלי.

תודה.

vBET
14-11-09, 14:29
אתה לא צריך להגדיר את שפת ברירת המחדל עבור המשתמשים שלך. אם לא שפת ברירת המחדל מוגדר, אז vBET מניחה שזה כמו שפה בפורום לא לבצע כל פעולה כאשר הודעות חדשות באים (הגורם אלה בשפת הפורום):)

Cybershaolin
14-11-09, 17:50
הו, לא ידעתי על זה, מצטער. תודה על תשובתך.

vBET
14-11-09, 23:53
אין בעיה - אני כאן כדי לעזור לך:) תשאל בכל פעם שאתה צריך. בנוסף לתכונות או ואינטגרציות חדש:)
תודה.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1