PDA

View Full Version: Zahtjev pomoć za zadani jezik



Cybershaolin
14-11-09, 08:26
Stvarno lijepo proizvoda. Hvala opet za ovaj hack. :)

Ja bih je potrebna pomoć ili zahtjev za napraviti. Za nove korisnike na forumu, to je u redu jer su polja za odabir zadane jeziku, ali za sve postojeće korisnike, nema vrijednost postavljena, to samo kaže "Ne set". Možete li mi dati upit za izvršiti, kako bi se automatski postaviti zadani jezik umjesto "Nije postavljen" (u mom slučaju to je francuski za zadanu vrijednost)? To je zato što čak i ako ste stavili niti na forumu govori korisnicima da ide mijenjati svoje podatke, mnogi od njih ne će pročitati da nit.

Bilo bi lijepo ako ja mogu promijeniti automatski za moj postojećim korisnicima.

Zahvaljujući.

vBET
14-11-09, 14:29
Ne morate postaviti zadani jezik za svoje korisnike. Ako se ne zadani jezik je postavljen, tada vBET pretpostavlja da je isti kao i forum jeziku i ne preuzimamo nikakvo djelovanje kada nove poruke dolaze (uzrok one su na forumu jezik):)

Cybershaolin
14-11-09, 17:50
OH, nije znao o tome, žao mi je. Hvala na odgovor.

vBET
14-11-09, 23:53
Nema problema - ja sam ovdje da vam pomoći:) Pitajte kad god je potrebno. Također za nove značajke ili integracijama:)
Zahvaljujući.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1