PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Telepítési probléma



x00x
31-03-10, 22:37
HI kell telepíteni, hogy a probléma. Habsburg vBSEO és valahogy a dolgok nem boldogulnak együtt Tud valaki segíteni nekem ott?

vBET
01-04-10, 12:19
Kérjük, először megy a vBSEO integráció szakaszában readme.html file - meg kell szerkeszteni 2 vBSEo fájlok (minden világosan le). Majd a többit a telepítést.

Hadd tudja, ha a jövőben kérdéseket azzal.

x00x
01-04-10, 17:13
Nos, most sikerült, és sikerült az integráció vBulletin. Csak egy kis probléma a SEO URL-eket. A beállítások, amit meg a következő: Link Típus: VBSEO_URI Create URL SEO linket szerint konszenzus (azaz "/ hu / cím) fórum Directory: / forum azonban ez nem működik wm-apps.de/forum Url kér segítséget köszönöm:)

x00x
01-04-10, 17:20
Én csináltam. Htaccess megváltozott, és most a fordítás, mint! Is használható statisztikai tetején? Ha igen, hogyan kezeli? Kérem, segítsen, köszönöm:)

x00x
01-04-10, 21:01
Hacsak nem működik elég jól a fordítást. De ha angol német hozzászólásra írásban ez sajnos nem fordították, de láthatók az eredeti változatot. Ha váltani az angol azt a nyelvet és szeretne hozzájárulni nem lehet levonni, mivel ezek automatikusan köteles a gyökérkönyvtár /. A fórum fekszik / BB fórum, a beállítások Megváltoztattam az mit állítottam rosszul? Talán valamit meg kell változtatni még htaxx?

vBET
02-04-10, 03:09
Én csináltam. Htaccess megváltozott, és most a fordítás, mint! Is használható statisztikai tetején? Ha igen, hogyan kezeli? Kérem, segítsen, köszönöm:)

Milyen statisztikákat írsz beszélsz? :)

vBET
02-04-10, 03:12
Hacsak nem működik elég jól a fordítást. De ha angol német hozzászólásra írásban ez sajnos nem fordították, de láthatók az eredeti változatot. Ha váltani az angol azt a nyelvet és szeretne hozzájárulni nem lehet levonni, mivel ezek automatikusan köteles a gyökérkönyvtár /. A fórum fekszik / BB fórum, a beállítások Megváltoztattam az mit állítottam rosszul? Talán valamit meg kell változtatni még htaxx?

Ha üzenetet írt más nyelven is meg kell jelölni BBCode. Az ilyen bbcode automatikusan hozzá a felhasználó, aki meg az ő alapértelmezett nyelv. Is bekapcsolhatja az automatikus nyelvfelismerés -, akkor a Google kérni fogja a nyelvi üzenet.
Körülbelül a probléma létrehozása hozzászólásainak fordítás nézet: melyik verziója vBET használ? mi a. htaccess tartalmát? nem üzenet jön létre, vagy csak átirányítás történik? Nem zárolta a forum könyvtár vBET fő beállításokat?

x00x
02-04-10, 10:46
Ez úgy tűnik, hogy működik most a fordítást. De amikor válasszon másik nyelvet, akkor nem a képek, eszközök, stb jelenik meg, és nem menetek jönnek létre. Fórum a / forum vBSEO Vajon és vBET331 htaxx a következő:



# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

vBET
02-04-10, 21:16
Ez úgy tűnik, hogy működik most a fordítást. De amikor válasszon másik nyelvet, akkor nem a képek, eszközök, stb jelenik meg, és nem menetek jönnek létre. Fórum a / forum vBSEO Vajon és vBET331 htaxx a következő:

Te meg rossz. Htaccess szabályok:) Ez világosan, hogy abban az esetben, ha a fórumot használja alkönyvtárat URL-t, hogy módosítsa az első 2 szabályait. Kérjük, ellenőrizze ezt:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1