PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott URL-jeinek? hozzáfűzi őket a google index vbetxx



ctrenks
06-04-12, 15:57
Sajnáljuk, mint én szükségem van egy pár kérdést megoldódott így beteg csinál egy pár seperate kérések. Ez az egyik vagyok a megállapítás indexelt oldalak-val a? vbet_outside = igaz hozzáfűzi az URL-címeket, és nem a hivatkozások, amelyek ténylegesen hozzáfűző, hogy van.

Még van ez az én-m fórum URL-ahol a ténylegesen nem kívül anymore.

Én megyek, hogy eljusson a re-direct /? a vbetXX /, de szeretné, győződjön meg arról, hogy nincs jobb módja.

Köszönöm,
Chris

r.dziadusz
06-04-12, 20:35
Ön legyen szíves mutat én pontos coud indexelt URL-cím /? vbetXX, és a "XX" kerül a lang kód?

ctrenks
06-04-12, 22:08
XX volt jelent több múlt, hogy csak ment... nincs semmilyen xx lang!



site:www.allfreechips.com/de/

a google az első oldalon a tárgymutatóba való a? vbet

ctrenks
10-04-12, 00:43
Tud lát a fórum oldal a phpBB2 van? b/vbet_outside = true a tárgymutatóban?

r.dziadusz
10-04-12, 22:54
Tudom, hogy ther nem xx nyelv csak akarom, hogy tudja, mit mutat én, és mi szükség volt látni, hogyan ez oldal pontosan indexelt:)-
Lehetne legyen szíves mutat én-tudom, amit mondtam én, hogyan hozzon létre van, de ha látod kell én kész néhány sajtóhiba accidentaly havent

m_jankowski
19-06-12, 21:40
Nincs válasz, így kell zárnom ezt a téma, ha további kérdései vannak ezzel a kérdéssel fogok nyissa meg újra.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations