Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Stranica 3 od 3 FirstPrvi 123
Rezultati 21 na 28 od 28

Thread: vBET i vBulletin 3,6

  1. #21
    Senior Member
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    142

    Default

    Imaš PM

  2. #22
    Senior Member
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    142

    Default

    'F-(\\ d +). Html' => '$ f/archive/f- 1.html'
    Može li netko promijeniti to tako da se može biti dodan u htaccess datoteku?

  3. #23
    Senior Member
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    142

    Default

    Quote Originally Posted by basketmen View Post
    Ja sam koristeći VB 3,6 previše, ovdje je ono što sam tako da VB arhiva rada previše, samo želim ga podijeliti, ako netko može biti savršeniji nego što molimo podijelite ga previše


    1. Učvršćivanje zastave u arhivu
    , Ako zastave ne prikazuje u arhivu stranice, koristite ovaj korak

    idite na admin panel -> Dodaci i Proizvodi -> Plugin Manager -> potraga za čep "Ručka zastave u arhivi" bez navodnika

    pronaći

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';

    zamijeniti vBulletin Enterprise Prevoditelj (vBET) - Powered by vBulletin s putu forumu zastave ne prikazuje jer loše slike pathor jer zapis savijač rewrited previše u vbseo, tako smo fiksirate ovdje

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.yourdomain.com/forumfolderifany/images/vbet/flags/vbet.css"/>';


    sada ponovno učitavanje i ponovno provjeriti vam arhiva, zastave treba pokazali u arhivama stranicama previše








    2. Ako koristite rewrited arhiva stranice koristeći vbseo, i link na prevedeno stranica je arhiv krivo linku možete popraviti previše


    na primjer, krivo vezu kao što je ovaj, to će dobiti Stranica nije pronađena pogreška

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/f-2.html
    njegov bi trebao biti poput ovog, gore URL nedostaje naziv mape u podebljano ispod, neki ljudi koriste / Arhiva / , Ili / Sitemap / naziv mape ili druge mape

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/archive/f-2.html










    Da biste riješili taj možemo koristiti vbseo CRR

    ići na svoj vbseocp.php -> Custom Prepisivanje pravila -> dodajte ovu liniju (na dnu stupca CRR) ako je vaša arhiva naziv mape pomoću / arhiva / kao što je ovaj http://www.domain.com/forum/archive/

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/archive/f-$1.html'


    Ako je Vaš arhiva mapu koristeći / mapa / naziv mape kao što je ovaj http://www.domain.com/forum/sitemap/ samo promijeniti naziv mape

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/sitemap/f-$1.html'



    to će učiniti trik, možete koristiti vbet za VB 3,6 arhiv stranice









    3. Ako dobijete poruku o pogrešci kao što je ovaj na vrhu stranice arhivu negdje (to se ne odnosi, ili zato 2 korak iznad)




    koristiti ovu meto upute, Ja ga koristiti i radi
    Ovo ne radi na ne vBseo forum

  4. #24
    Član
    Registracija
    Svibanj 2010
    Postovi
    97

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    Može li netko promijeniti to tako da se može biti dodan u htaccess datoteku?
    Možda sam krivo kako napisati to u htaccess, ali pokušajte to ili to može biti, primjerice, dodati u htaccess ispod RewriteEngine na



    RewriteRule F-(.*). HTML $ $ f/archive/f- 1.html



    ili




    RedirectMatch 301 F-(.*) \\. Html $ $ http://www.yourdomain.com/f/archive/f- 1.html

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    @ Michael
    To nije završena, jer ste ga odlučili, to je završila kad sam riješiti problem.
    Pozdrav
    Molimo Vas pročitajte pažljivo - kako se smatra završio raspravu o tome što ste platili za (to je ono što je pisao o u zadnjih postova) i ja vas zamolio da ne pisati iste poruke.
    Naravno, kao čeznuti kao te imati problem i želite dati neke nove informacije koje su apsolutno slobodni to učiniti. Kao što sam napisao:
    "Imajte na umu da je ova rasprava se smatra završenom. Osim ako imate nešto novo za napisati, nemojte spama."

    Molimo Vas pročitajte ga cijelog opet, ako želite biti sigurni o značenju ovaj citat:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4588

    Također, ako je dojam da se ne smije pisati ovdje, molimo Vas da se moje isprike za to nesporazum. Ja ću zadržati moju pozornost na preciznije u budućnosti. Žao nam je ponovno

  6. #26
    Senior Member
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    142

    Default

    Tu je članica ovdje da pronašli zaobilazno rješenje za ovaj problem, ali on koristi vBSEO i ne tako da se ne radi za mene. Ne razumijem zašto ne možete dati popraviti bez pristupanje poslužiteljima, kao što sam rekao da neće dati moj server detalje van.

    Ako član fiksne sam kodiranje onda zašto se ne možete u mogućnosti to učiniti jer ste koder? Kao što sam rekao i pokazao u gornjem niti da popraviti u prvi post radi, ali zastave se ne prikazuje (oni nevidljivi), ali kada hover preko njih s mišem možete ih vidjeti i klikom prevesti kao normalne, Ja sam se govori o arhivu zastave naravno.

    Možete li mi reći da ne pisati iste poruke, ali MORAM s obzirom da sam još uvijek tu bez podrške.

    PS. Razumijem engleski jako dobro s obzirom da je moj materinski jezik.

    Pozdrav

  7. #27
    Član
    Registracija
    Svibanj 2010
    Postovi
    97

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    Tu je članica ovdje da pronašli zaobilazno rješenje za ovaj problem, ali on koristi vBSEO i ne tako da se ne radi za mene. Ne razumijem zašto ne možete dati popraviti bez pristupanje poslužiteljima, kao što sam rekao da neće dati moj server detalje van.

    Ako član fiksne sam kodiranje onda zašto se ne možete u mogućnosti to učiniti jer ste koder? Kao što sam rekao i pokazao u gornjem niti da popraviti u prvi post radi, ali zastave se ne prikazuje (oni nevidljivi), ali kada hover preko njih s mišem možete ih vidjeti i klikom prevesti kao normalne, Ja sam se govori o arhivu zastave naravno.

    Možete li mi reći da ne pisati iste poruke, ali MORAM s obzirom da sam još uvijek tu bez podrške.

    PS. Razumijem engleski jako dobro s obzirom da je moj materinski jezik.

    Pozdrav
    Mislim da sam samo sretan prije i možda nisu savršeni, i siguran sam da ako dajem ftp detalje Michał on može riješiti previše, već sam kupnju integracije / ugradnje usluge $ 30 prije, a učinio čak i potrebno vrijeme, ja Vjerujem Michał je jedan od najvećih koder da koristite vBulletin, samo pokušajte na suradnju s njim i dati naznake koje vam mogu pomoći

    BTW ja upravo s obzirom da ukloni značajku arhiviranja u vb nakon čitanje ovaj thread i to mjesto, Jer je rekla da je dovoljno sa sitemap generator
    Zadnji uredio basketmen; 15-09-10 na 08:20.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by mario06 View Post
    Tu je članica ovdje da pronašli zaobilazno rješenje za ovaj problem, ali on koristi vBSEO i ne tako da se ne radi za mene. Ne razumijem zašto ne možete dati popraviti bez pristupanje poslužiteljima, kao što sam rekao da neće dati moj server detalje van.

    Ako član fiksne sam kodiranje onda zašto se ne možete u mogućnosti to učiniti jer ste koder? Kao što sam rekao i pokazao u gornjem niti da popraviti u prvi post radi, ali zastave se ne prikazuje (oni nevidljivi), ali kada hover preko njih s mišem možete ih vidjeti i klikom prevesti kao normalne, Ja sam se govori o arhivu zastave naravno.

    Možete li mi reći da ne pisati iste poruke, ali MORAM s obzirom da sam još uvijek tu bez podrške.

    PS. Razumijem engleski jako dobro s obzirom da je moj materinski jezik.

    Pozdrav
    Vi ste bez podrške, jer je odbio našu potporu. Također vBet 3.x službeno podržava samo vBulletin 3,8 što znate Wery dobro. Koristite vBET nije podržan na vBulletin verzija - na vBulletin 3,6 što je mnogo stariji od podržanih vBulletin 3,8

    Pitanja vam je dao je već odgovorio - mislim da je više od jednom - ne želim ponoviti opet i opet, molim samo čitati prethodne poruke.

Stranica 3 od 3 FirstPrvi 123

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •