PDA

View Full Version: HTML čišćenje



moman
28-03-10, 02:12
Ja prije sam bio koristeći plugin na exec. Vrijeme 65.000 očistiti komentare u HTML, međutim, to nije tako djelotvorno kao vBSEOs, pa sam odlučio ponovo da.

Sam promijenio uvjetno određuje izvršenje čišćenja vBSEO HTML od:


if(VBSEO_CODE_CLEANUP && !isset($_GET['vbseo_nocleanup']) && !$_POST['ajax'] && !$VBSEO_REWRITE_TEXTURLS)

Da biste:


if(VBSEO_CODE_CLEANUP && !isset($_GET['vbseo_nocleanup']) && !$_POST['ajax'] && !$VBSEO_REWRITE_TEXTURLS && !$_GET['language'])

Je li to sigurno koristiti, ili će ga slomiti dijelove vBET?

vBET
29-03-10, 15:25
To je sigurno od vas pospremiti samo za ne prevedenih stranica.

brubros
08-06-10, 21:54
Dakle, to također znači da postavljanje vBSEO je "Čišćenje HTML koda" na DA je sigurno postaviti kao ona neće utjecati na prijevod stranice?

vBSEO admin postavke ...
Čišćenje HTML kod?
Odaberite 'Da' ukloniti nepotrebne praznine znakove i HTML komentare izvorni kod Vašeg foruma stranice. To povećava C2C (Sadržaj Code) omjer stranica i smanjuje veličina, što je rezultiralo neto povećanje performansi i smanjenje propusnosti potrebne.
NAPOMENA: Ako komentare (ili HTML oznaka) u vašem stranice nisu zatvorene ispravno s odgovarajućim kraju oznake, onda je ova opcija može uzrokovati vaše stranice za prikaz na pogrešan način. Budite sigurni da vaše predloške sadrže grešaka HTML oznake i kod.

vBET
09-06-10, 11:52
To ovisi kad se dogodi. Ako je s radom nakon vBET dodatak za global_complete kuka, onda nema problema. Ako je rad prije nego što - onda gubite informacije o tome što ne bi trebali biti prevedeni i dobiti krivu rezultate.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1