PDA

View Full Version: Riješen Zanemari URL ne radi



moman
13-02-10, 20:57
Ranije smo učinili priručnik workaround to škripac ovaj problem, međutim, sada, opet je to dokazuje da se problem.

Imam forum koji djeluje kao poveznica i izravno ukazuje na mysite.com / lensreviews.

Dodao sam "lensreviews 'za ignorirati URL mogućnost, međutim, svaki put kada korisnik s prijevodom hitova koji link, to ide na mysite.com / foruma / lang / lensreviews

Bilo savjet? Možete testirati ovu kao gost na moj forum kuće.

moman
13-02-10, 22:58
Update: ovo se događa samo za prijavljene suradnike s jezikom postavljen u svojim profilima. Pokušajte se prijaviti kao *********

vBET
15-02-10, 12:38
Ja sam samo ide tamo. Također molimo za vlastitu sigurnost ne šaljite u javnom bilo pristupa pojedinosti. Molimo, pošaljite one PM. Ja sam mijenja svoj post ukloniti tih podataka.

vBET
15-02-10, 12:48
Otišao sam tamo i prijavljeni na test računa. Je preusmjeren na njemačkom prijevodu (pretpostavljam da je test korisnik je postavio njemački zadani jezik). Prvo sam otvorio izvor HTML i pronaći sve "lensreviews 'tamo - svi linkovi su u redu (tako bez jezika). Tada sam provjeriti jedan od onih klikom, a također je radio dobro - odredišna stranica nije bio preveden.

Molimo da provjerite. Ako se problem i dalje postoji molimo da nam daju način da se to reproducira. One opisane ovdje ne radi.

moman
15-02-10, 17:02
Pa, ovo je dobra vijest za mene! Nekoliko članova opisali ovo pitanje, a ja sam bio u mogućnosti da ga reproducirati ranije, ali to ne događa više za mene bilo. Možda je to zato što sam promijenio 'lensreviews' u '/ lensreviews "u URL-ignorirati mogućnost nedavno. Hvala!

Također hvala za uklanjanje test pojedinosti pristupa računu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1