PDA

View Full Version: PhotoPost pro pitanje



El Caballo
22-09-10, 15:22
Hi, when you replace the words 'additional directory' in the rewrite file. Is it the whole directory? Or just the-->> / Galerija /? Stalno me internih poslužitelja greške prilikom pokušaja da posjetite moj PhotoPost pro stranica.

Hvala vam, super proizvod:!)

Ja uredio, u vBET>> Naslovna>> bi katalog>>> / galerija /

U mom glavnom. Htaccess dodao sam pravilo, gdje sam promijenio riječi 'dodatna direktorij' na galeriju

Stavio sam vbenterprisetranslator_front_controller.php promijeniti 'SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH' na moju Galerija mapu. Promijenjen put koristeći stvarne direktorij alat pronaći svoj put. dodano tih prepisati pravila. Hehehehe i još uvijek dobiti interne stranice pogreška poslužitelja. Ja sam zbunjen.

vBET
22-09-10, 16:09
Da - integracija PhotoPost može biti bol. Znamo da, ali ne možemo olakšati. To je zato što PhotoPost ne podržavaju normalan način vBulletin stranica generacije (kuka global_complete nije podržan).

Molim Vas, dajte nam puni sadržaj. Htaccess datoteke s glavnog imenika i iz photpost imenika. Mi ćemo to provjeriti.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations