Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Leht 1 kohta 3 123 ViimaneLast
Tulemused 1 kuni 10 kohta 24

Thread: VB 4.1.4 ja vbet 4.2.3 - jama

  1. #1
    Senior liige
    Liitunud
    Veebruar 2011
    Postitusi
    138

    Default VB 4.1.4 ja vbet 4.2.3 - jama

    Lihtsalt uuendatakse Vbet 4.3.0 ja on palju probleeme toimetaja lehe vastata niit ',' Muuda postitust ',' Mine arenenud "üleminekul mis tahes keeles teiste foorumi default. Lehekülg on segane ja tundub, et inglise ja teiste keelte segatud nuppe.

    Olen proovinud laadida manust, nii et probleem saab vaadata siin, aga see ei ole asi, mida ma teen.
    Viimati muutis norku; 15-06-11 juures 15:50.

  2. #2
    Senior liige
    Liitunud
    Veebruar 2011
    Postitusi
    138

    Default

    Väga veider. See ainult tundub juhtuda minu admin konto. I testitud paar alias kontod ja nad on ilusad ....

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Ma kontrollisin seda kasutades konto andmeid, mida PM ja ma ei leidnud teema. Palun kirjeldage täpselt samm-sammult, kuidas reprodutseerida oma foorum.

  4. #4
    Senior liige
    Liitunud
    Veebruar 2011
    Postitusi
    138

    Default

    Jah, probleem tundub ainult mõjutada admin kontodele. Palun kontrolli oma PM

    Tänan

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Kontrollitakse uuesti ning leiti ainult üks küsimus - kui ma olen tõlgitud lehekülje ja mõned kiire vastus, siis pärast läheb arenenud näen tõlgitud sisu. Me võime reprodutseerida meie foorum nii me hoolitseme selle kohta.

    Ma ikka ei leidnud küsimus "muuda postitus" või "vastata thread". Palun anda täpseid juhiseid, kuidas paljundada - samm-sammult, alates koos konto, millest alates URL.

    PS.
    Palun puhasta oma test kirjad / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

  6. #6
    Senior liige
    Liitunud
    Veebruar 2011
    Postitusi
    138

    Default

    Tänu Michal.

    Ma annan täpsed sammud, kuidas paljuneda paar minutit

  7. #7
    Senior liige
    Liitunud
    Veebruar 2011
    Postitusi
    138

    Default

    Kui sul sisse logida kasutades mannekeeni admin konto saatsin ja tehke järgmist näed mida ma mõtlen:

    1.
    avage ühtki teemat
    klõpsa vastuse niit "ja siis" Mine Täpsem "- css on okei.

    2.
    Muuda keel teistele keeltele klõpsates lipud allpool navriba
    avage ühtki teemat
    klõpsa vastuse niit "ja siis" Mine Täpsem "- css on segane (eriti alla ckeditor box)
    Viimati muutis norku; 15-06-11 juures 17:26.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Ma ei näe seda. Aga sa ei anna täpseid juhiseid. Mis thread olete vastates - seda saab asja. Sa ei öelnud mis keeles ma peaksin lüliti. EXACT tähendab täpne - ei ole ruumi sõna "kõik". Äkki teil on mõni küsimus vale tõlge tulemused puhverdatud või midagi sellist. Siis ma ei näe, mida sa näed on teiste Niit ja muus keeles.

  9. #9
    Senior liige
    Liitunud
    Veebruar 2011
    Postitusi
    138

    Default

    Ma aastal täpne

    see juhtub ainult admin kontodele

    see juhtub kõik teemad

    see juhtub, sõltumata keelest olete oma usercp

    see juhtub sõltumata sellest, millise lipu klõpsate all navriba

    Ma näen sama probleem, kui ma sisse logida kasutades mannekeeni konto andsin teile. Seadsin sinu poola nii et sa ei näe probleeme seni, kuni klõpsate ühel lipud (mitte Poola lipu ilmselt) all navriba ja seejärel vaadata niit, klõpsa vastuse, siis minge arenenud.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas norku View Post
    Ma aastal täpne
    ...
    see juhtub sõltumata sellest, millise lipu klõpsate all navriba

    Seadsin sinu poola nii et sa ei näe probleeme seni, kuni klõpsate ühel lipud (mitte Poola lipu ilmselt)
    Ja see on asi - Olin kontrollimiseks Poola Nagu näete - miski pole selge ... Eriti kui te kirjutate samal ametikohal, kui see juhtub kõigi tõlgete ja ilmselt mitte poola keelde

    Mul on 3 öösel kohe, nii et ma vaadata seda hiljem uuesti. Loodan, et see on OK teile

Leht 1 kohta 3 123 ViimaneLast

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •