Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 1 z 3 123 OstatniLast
Wyniki 1 do 10 z 24

Wątek: VB 4.1.4 i 4.2.3 vBET - bałagan

  1. #1
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2011
    Wiadomości
    138

    Default VB 4.1.4 i 4.2.3 vBET - bałagan

    Wystarczy uaktualnić do vBET 4.3.0 i mają wiele problemów ze stroną redaktora odpowiedź w wątku "," edit post "," Zaawansowane "podczas przełączania do jakiegokolwiek innego języka domyślnego forum. Strona jest pomieszane i wydaje się, że angielski i inny język zmieszane razem na przyciski.

    Próbowałem przesłać załącznik tak, że problem można obejrzeć tutaj, ale nie udaje bez względu na to, co robię.
    Ostatnio edytowane przez norku; 15-06-11 W 15:50.

  2. #2
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2011
    Wiadomości
    138

    Default

    Bardzo dziwne. To tylko się nie dzieje na moim konta administratora. Testowałem kilka alias konta i będą się dobrze ....

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Sprawdziłem go za pomocą danych konta, PM i nie znalazłem żadnego problemu. Proszę opisać dokładnie krok po kroku jak odtworzyć go na swoim forum.

  4. #4
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2011
    Wiadomości
    138

    Default

    Tak, problem wydaje się tylko do wpływu kont administratorów. Proszę sprawdzić wiadomości

    Dzięki

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Ponownie sprawdzane, a znaleźli tylko jeden problem - kiedy jestem na przetłumaczone strony i kilka szybkich odpowiedzi, a następnie po przejściu do zaawansowanych widzę tłumaczone treści. Możemy odtworzyć go na naszym forum więc zadbamy o to.

    Jeszcze nie znalazłem żadnego problemu z 'post edit "lub" Odpowiedź w wątku ". Proszę podać dokładne instrukcje, jak go powtórzyć - krok po kroku, od z konta, od którego URL.

    PS.
    Proszę oczyścić nasze wiadomości testowych w / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

  6. #6
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2011
    Wiadomości
    138

    Default

    Dzięki Michał.

    Podam dokładne kroki, jak rozmnażają się w kilka minut

  7. #7
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2011
    Wiadomości
    138

    Default

    Po zalogowaniu się przy użyciu manekina konta administratora wysłałem, a następnie wykonaj następujące czynności powinieneś zobaczyć co mam na myśli:

    1.
    otworzyć dowolny temat
    kliknij na "odpowiedź w wątku" a następnie "Zaawansowane" - css jest w porządku.

    2.
    Zmień język na inny język, klikając na flagi poniżej navbar
    otworzyć dowolny temat
    kliknij na "odpowiedź w wątku" a następnie "Zaawansowane" - css jest uszkodzona (szczególnie poniżej pola CKEditor)
    Ostatnio edytowane przez norku; 15-06-11 W 17:26.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    I nie widzę. Ale nie daje dokładne instrukcje. Który wątek odpowiadacie - może to ważne. Nie powiedziałeś w jakim języku mam switch. EXACT oznacza dokładnie - nie ma miejsca na słowo "każdy". Może masz jakieś problem z błędnych wyników tłumaczenie buforowane lub coś w tym stylu. Wtedy nie będzie widać, co widać jest w innym wątku i innym języku.

  9. #9
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2011
    Wiadomości
    138

    Default

    Ja był dokładny

    zdarza się tylko na konta administratora

    dzieje się na wszystkie tematy

    zdarza się, niezależnie od języka ustawione w usercp

    zdarza się, bez względu na flagę kliknij pod navbar

    Widzę ten sam problem, jeśli mogę się zalogować przy użyciu manekina konto dałem ci. I zestaw do Ciebie na polski, więc nie będzie widać żadnych problemów, dopóki nie klikniesz na jednym z flagi (nie polska flaga oczywiście) pod navbar, a następnie przeglądać wątek, kliknij na odpowiedzi, a następnie na Zaawansowane.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał norku View Post
    Ja był dokładny
    ...
    zdarza się, bez względu na flagę kliknij pod navbar

    I zestaw do Ciebie na polski, więc nie będzie widać żadnych problemów, dopóki nie klikniesz na jednym z flagi (nie polska flaga oczywiście)
    I to jest rzecz - Byłem sprawdzania Polska Jak widać - nic nie jest oczywiste ... Zwłaszcza, gdy piszesz w tym samym stanowisku, że dzieje się za wszystkie tłumaczenia i oczywiście nie dla polskich tłumaczenie

    Mam 3 w nocy teraz, więc to sprawdzić ponownie później. Nadzieję, że jest OK dla Ciebie

Strona 1 z 3 123 OstatniLast

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •