مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 1 از 3 123 آخرLast
نمایش نتایج: از شماره 1 به 10 از 24

موضوع : VB 4.1.4 و فعال تصدی 4.2.3 -- ظروف سرباز یا مسافر

کاربر ارشد

Default VB 4.1.4 و فعال تصدی 4.2.3 -- ظروف سرباز یا مسافر

فقط به روز رسانی فعال تصدی 4.3.0 و بسیاری از مشکلات با پاسخ به موضوع 'صفحه ویرایشگر ،' ویرایش '،' بازگشت 'در هنگام تعویض به هر زبان دیگر به طور پیش فرض انجمن. صفحه messed تا و به نظر می رسد به زبان انگلیسی و به زبان دیگر با هم بر روی دکمه های مخلوط وجود دارد.

من سعی کردم به آپلود یک ضمیمه به طوری که این مشکل را می توان مشاهده اینجا اما با مشکل مواجه شد بدون توجه به آنچه که من انجام می دهند.
    آخرین ویرایش توسط norku. 15-06-11 در 15:50.

کاربر ارشد

بسیار عجیب است. این فقط به نظر می رسد در حساب مدیر من اتفاق می افتد. آزمایش یک زن و شوهر از نام مستعار حساب و آنها خوب هستند....

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

من چک آن را با استفاده از اطلاعات حساب شما PM و هیچ مسئله ای که من پیدا کردم. لطفا دقیقا گام به گام نحوه تکثیر آن را در فروم شما را توصیف.

کاربر ارشد

بله ، مشکل به نظر می رسد تنها به تحت تاثیر قرار حساب مدیر است. لطفا چک PM

بررسی دوباره و فقط یک موضوع -- وقتی که من در صفحه ترجمه شده هستم و برخی از پاسخ سریع ، و سپس پس از رفتن به پیشرفته من مطالب ترجمه است. ما می توانیم آن را در فروم ما تولید مثل ، بنابراین ما در مورد مراقبت از آن را.

هنوز هم هیچ موضوع را با پست ویرایش 'یا' پاسخ به موضوع 'در بر داشت. لطفا دستورالعمل دقیق که چگونه به آن را تولید مثل -- گام به گام ، از با حساب ، با شروع از که URL.

PS.
    لطفا تمیز کردن پیام های تست ما در / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

کاربر ارشد

میشل.

من از گام های دقیق در مورد چگونگی تولید مثل در چند دقیقه به من بدهید

کاربر ارشد

اگر در استفاده از حساب ساختگی مدیر من فرستاده وارد شوید و سپس زیر را انجام دهید شما باید ببینید چه چیزی منظور من :

1.
    باز کردن هر موضوع
    با کلیک بر روی 'پاسخ به موضوع' و سپس برو 'پیشرفته' -- CSS درست.

2.
    تغییر زبان به هر زبان دیگر را با کلیک کردن بر روی پرچم در زیر نوار پیمایش
    باز کردن هر موضوع
    با کلیک بر روی 'پاسخ به موضوع' و سپس برو 'پیشرفته' -- CSS messed تا (به خصوص در زیر جعبه ckeditor)
    آخرین ویرایش توسط norku. 15-06-11 در 17:26.

من این کار را نمی بینم. اما شما از دستورالعمل EXACT نمی دهد. کدام موضوع شما پاسخ دادن به -- می تواند مهم است. شما بگویید که به چه زبانی باید سوئیچ. EXACT دقیق معنی -- است هیچ جایی برای کلمه 'هر' وجود دارد. شاید شما دارای برخی از موضوع را با نتایج اشتباه ترجمه کش و یا چیزی شبیه به آن است. پس من نمی خواهد می بینید که در موضوع دیگر و زبان های دیگر.

کاربر ارشد

من بود دقیق

آن را فقط در حساب مدیر اتفاق می افتد

آن را در تمام موضوعات اتفاق می افتد

آن اتفاق می افتد در دسته جمعی خود را صرف نظر از زبان شما تعیین کرده اند

صرفنظر از آن اتفاق می افتد که در پرچم شما با کلیک بر روی زیر نوار پیمایش

من مشکل مشابه اگر من در استفاده از حساب ساختگی من به شما داد وارد شوید. من مال شما به لهستانی تا شما هر گونه مشکلی نمی بینم تا زمانی که شما بر روی یکی از پرچم های نصب شده (و نه لهستانی پرچم بدیهی است) در زیر نوار پیمایش کلیک کنید و سپس مشاهده یک موضوع بر روی پاسخ کلیک کنید ، سپس در مورد رفتن پیشرفته.

Quote نوشته اصلی توسط norku View Post
    من بود دقیق
    ...
    صرفنظر از آن اتفاق می افتد که در پرچم شما با کلیک بر روی زیر نوار پیمایش

من مال شما به لهستانی تا شما هر گونه مشکلی نمی بینم تا زمانی که شما با کلیک بر روی یکی از پرچم های نصب شده (و نه بدیهی است که پرچم لهستانی)
    و این چیزی است -- چک کردن لهستانی همانطور که می بینید -- هیچ چیز آشکار است... به ویژه زمانی که شما در پست همان نوشتن است که آن را برای همه ترجمه ها اتفاق می افتد و بدیهی است که نه برای ترجمه لهستانی

من 3 در شب در حال حاضر ، بنابراین من آن را دوباره بررسی کنید بعد. آن را OK برای شما

صفحه 1 از 3 123 آخرLast

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •