PDA

View Full Version: Lahendatud PHP Viga: stream ei avane



Simon Lloyd
28-05-11, 10:14
Tere, olen kontroll minu viga kajakad ja on palju neist:
[28-May-2011 10:05:24] PHP Warning: file_get_contents (/ home / thecodec / public_html / forumz / vbet.css) [<a href='function.file-get-contents'> function.file-get -sisu </ a>]: failed to open stream: Sellist faili või kataloogi / home / thecodec / public_html / forumz / vbseo.php on line 1395

Iga idee, miks? Olen uuendatakse uusim versioon vBET

vBET
29-05-11, 20:58
Ma lihtsalt kontrollinud oma foorum ja ma näen html väljund:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="images/vbet/flags/vbet.css"/>

Ka vBET kood ainult 2 kohti vbet.css on nagu see üks. Nii et ma ei tea, miks vbseo üritab leida see forumz / vbet.css. Võibolla see on midagi oma. Htaccess ja sa pead ümbersuunamist CSS. Või on midagi vbseo. Kuna probleem on vbseo - vbseo.php valdkonnas on line 1395 - küsige vbseo meeskond about it. Saate näidata meile. Htaccess fail ja me kontrollime seda.

Simon Lloyd
29-05-11, 21:41
Michal, aitäh vastuse, saate juurdepääsu oma saidi / serveri igal ajal kontrollida, mida sa vajad, kui Kamil on kõik vBET juurdepääsu üksikasjad siiski ravida probleem ma lihtsalt kopeerida vbet.css alates / vbet / flags / to / forumz / see võimalik see võib olla midagi pistmist ümberehitamise vbseo üsna samal ajal taga, vana vbseo te meile teha muudatusi teatud vbseo faile teatud kohtades, kui uus vbseo tuli tal failid erinevatesse asukohtadesse ja sa ütlesid meile, kuidas teha muutused ka seal, võibolla see on?

Igatahes, julgelt ligi pääseda, mida sa vajad ja võtab pilk:)

vBET
02-06-11, 23:03
Kamil on puhkusel praegu. Palun saatke mulle need ligipääsu võimaldavaid andmeid mu PM. Palun saatke vBSEO CP juurdepääsu üksikasjad liiga - äkki seal on midagi valesti custom ümbersuunamisi või midagi sellist.

Ma kontrollida saan midagi.

vBET
09-06-11, 20:43
Kas ei pääse üksikasju. Kas ikka on vaja meie abi siit või see lahendatakse?

vBET
15-06-11, 16:22
Ühtegi vastust - mida loetakse lahendatud. Teiste puhul siis lihtsalt kirjutage siia ja me läheme tagasi küsimus.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1