КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае PHP Памылка: паток не пачалася



Simon Lloyd
28-05-11, 10:14
Прывітанне, я правяраў мае часопісы памылак, і многія з іх:
[28-май-2011 10:05:24] PHP Warning: file_get_contents (/ галоўная / thecodec / public_html / forumz / vbet.css) [<a href='function.file-get-contents'> function.file-атрымаць -ўтрыманне </>]: не здолеў раскрыць паток: Няма такога файла ці каталога ў / галоўная / thecodec / public_html / forumz / vbseo.php на лініі 1395

Любая ідэя, чаму? я абнаўленне да апошняй версіі vBET

vBET
29-05-11, 20:58
Я толькі што праверыў ваш форум, і я бачу ў HTML-высновы:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="images/vbet/flags/vbet.css"/>

Таксама ў код vBET толькі 2 месцы з vbet.css падобныя на гэты. Так што я паняцця не маю, чаму vbseo спрабуе знайсці яго ў forumz / vbet.css. Можа быць, гэта што-то з вашым. Htaccess і ў вас ёсць адрас для CSS. Ці гэта што-то з vbseo. Таму што праблема звязаная з vbseo - vbseo.php поля на лініі 1395 - калі ласка, звярніцеся vbseo камандзе пра гэта. Вы можаце паказаць нам свае. Htaccess файл і мы праверым яго.

Simon Lloyd
29-05-11, 21:41
Міхаіл, дзякуй за адказ, вы можаце атрымаць доступ да свайму сайту / сервера ў любы час праверыць, што вам трэба, як Каміль мае доступ да ўсіх vBET рэквізіты, аднак каб вылечыць праблему я проста скапіяваў vbet.css з / vbet / сцягі / да / forumz / гэта магчыма, яна можа нешта рабіць з абнаўленнем vbseo даволі некаторы час таму, у старых vbseo вы сказалі нам ўносіць змены ў пэўныя файлы vbseo ў пэўных месцах, калі новыя vbseo прыйшла яна файлаў у розных месцах, і вы сказалі нам, як зрабіць змены там, можа быць, гэта што?

Ва ўсякім разе, не саромейцеся доступ, што вам трэба і паглядзець:)

vBET
02-06-11, 23:03
Каміль у адпачынку цяпер. Калі ласка, проста дашліце мне гэтыя дэталі доступу да майго PM. Калі ласка, дасылайце vBSEO дэталі CP доступ таксама - можа быць, нешта не да ладу з карыстацкімі перасылак ці нешта накшталт гэтага.

Я праверу я магу знайсці што-то.

vBET
09-06-11, 20:43
Не атрымаць доступ дэталяў. Вы па-ранейшаму маюць патрэбу ў нашай дапамозе тут або яна вырашаецца?

vBET
15-06-11, 16:22
Няма адказу - лічыць вырашанай. У адваротным выпадку просім проста напісаць тут, і мы вернемся да гэтага пытання.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations