Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 3 του 3

Θέμα: vBET διαγραφή - crawl λάθους 100.000

  1. #1

    Default vBET διαγραφή - crawl λάθους 100.000

    Έχω χρησιμοποιήσει πριν από ένα χρόνο για ένα σύντομο χρονικό διάστημα vBET3. Διαδικτυακή διεύθυνση μου είναι: MUHAKEME.NET FORUMU. Από ένα χρόνο θα πάρει "? σφάλματα ανίχνευσης" από το google. Μου muhakeme.net έχει σφάλματα ανίχνευσης σε περισσότερα από εκατό χιλιάδες σελίδες, γιατί vBET διεύθυνση URL του προϊόντος. Έχω άσχημα σημεία από το google και ποινή τώρα. Επίσης έχω γράψει στο google υποστήριξη και μου είπαν επειδή από τις χιλιάδες των "σέρνονται σφάλματος" σε πάνω από 100 σελίδες, θα μπορούσε να συμβεί αυτό.

    Διέγραψα το προϊόν από FTP μου. Μερικές φορές κοιτάζω "Ποιός είναι online" και βλέπω ότι η Google ψάχνει παλιά μεταφρασμένες σελίδες μου.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default



    Μπορείτε να ανανεώσετε την άδειά σας και να πάρετε πιο πρόσφατη έκδοση. Παρακαλώ σημειώστε ότι ανανεώσει το κόστος μόνο $ 30. Μπορείτε να ανανεώσετε το κατεβάσετε τμήμα σας.

    Επίσης, παρακαλούμε να σημειώσετε για το μέλλον - θα σας παρέχουν δωρεάν υποστήριξη. Έτσι καλύτερη ιδέα είναι να γράψω, όταν έχετε κάποιο πρόβλημα, αντί να λάβει τις δικές τους ενέργειες που έκανε ένα άλλο θέματα.

    Σχετικά με την πραγματική του έκδοση - Αναζήτηση στην αναζήτηση παλαιών σελίδες. Παρακαλώ απλά να προσθέσω κατάλληλη ρύθμιση η οποία θα ανακατευθύνει τις αιτήσεις αυτές στο φόρουμ κεντρική σελίδα σας. Η Google θα σταματήσουμε να βλέπουμε μετά από λίγο (θα του πω ότι μετακινούνται αυτές τις σελίδες).

    Παρακαλούμε να μας δώσετε παραδείγματα που δεν υπάρχουν συνδέσεις σας - θα σας γράψω κατάλληλο κανόνα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vBET? 18-07-11 στο 11:58.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Καμία απάντηση - θεωρούσε ότι η στήριξη δεν είναι αναγκαία. Παρακαλούμε γράψτε εδώ σε περίπτωση που χρειαστεί ακόμα υποστήριξη σε αυτή την περίπτωση.

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off