PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved vBET λειτουργεί μόνο όταν CSS αποθηκεύεται ως αρχείο



StarBuG
02-04-10, 14:03
Γεια

Όταν αλλάζω από την αποθήκευση CSS όπως αρχείων στη βάση δεδομένων,
τότε δεν είναι το στυλ που χρησιμοποιούνται κατά την προβολή της μεταφραστεί φόρουμ

StarBuG

meto
02-04-10, 14:53
Πρόβλημα των ναρκών είναι ο άλλος τρόπος γύρω από ...

vBET
02-04-10, 22:22
Γεια

Όταν αλλάζω από την αποθήκευση CSS όπως αρχείων στη βάση δεδομένων,
τότε δεν είναι το στυλ που χρησιμοποιούνται κατά την προβολή της μεταφραστεί φόρουμ

StarBuG

Μπορείτε παρακαλώ να μου δώσετε διεύθυνση URL στη σελίδα όπου μπορώ να το βλέπω (μπορεί να είναι π.χ. test). Αν είναι πρόβλημα, τότε αλλάξτε τη ρύθμιση για να σπάσει ένα, δημιουργούν σπασμένα σελίδα (κάποια μικρή), βάλτε τις ρυθμίσεις πίσω, ώστε το φόρουμ σας θα είναι μια χαρά και να μας στείλετε HTML εξόδου από αυτή τη σελίδα σπασμένα. Κατά πάσα πιθανότητα θα είναι αρκετή για να διαγνώσει τι συμβαίνει:)

badawidollah
05-04-10, 03:26
Γεια

Όταν αλλάζω από την αποθήκευση CSS όπως αρχείων στη βάση δεδομένων,
τότε δεν είναι το στυλ που χρησιμοποιούνται κατά την προβολή της μεταφραστεί φόρουμ

StarBuG

Είμαι με τη χρήση CSS, όπως τα αρχεία στη βάση δεδομένων πολύ
φόρουμ μου τρέχει καλά.

** Do u σημαίνει για filecache;

vBET
12-04-10, 21:57
Καμία απάντηση - υποτίθεται ότι το θέμα έχει λυθεί. Παρακαλούμε να μας ενημερώσετε αν δεν είναι - θα ανοίξει εκ νέου την έκθεση αυτή το σφάλμα.

Tarrasque
21-10-11, 00:45
Γεια σου,

Πήρα ένα ίδιο πρόβλημα πολύ!!
Όταν ενεργοποιηθεί "Χρήση πλήρους αρχείου μνήμης Cache για επισκέπτες" στο "Χώρο αποθήκευσης CSS φύλλων στυλ ως αρχεία" και vBET στην vBulletin.
στη συνέχεια, εάν η ενημερωμένη έκδοση το στυλ θα προκαλέσει CSS όνομα αρχείου αλλάξει και καταργήθηκε το παλιό αρχείο CSS από vBulletin,
αλλά το χώρο προσωρινής αποθήκευσης του vBET εξακολουθεί να χρησιμοποιεί παλιό αρχείο CSS, έτσι θα σπάσει το δικτυακό τόπο στυλ!!

συγγνώμη για κακή αγγλικά μου.

vBET
21-10-11, 02:50
Σας παρακαλώ να ανοίξετε νέο νήμα για το θέμα σας και απλώς να αντιγράψετε το μήνυμά σας εκεί. Είναι αυτό το νήμα για StarBug (ο συντάκτης). Λίγο - λίγο flush Cache σας Guest μετά από CSS στυλ ή βεβαιωθείτε ότι υπάρχει ακόμα το παλαιό αρχείο στυλ. Εάν χρειάζεστε περισσότερη βοήθεια - ανοίξτε ιδίων νήμα:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1