КПК

Прагляд поўнай версіі: Якія моды павінны быць падтрыманы vBET?



vBET
10-11-09, 05:30
Лепшы адказ - усё гэта магчыма;)

Вядома, многія моды не мае патрэбы ў інтэграцыі. Але кожная мода, якая дасць магчымасць напісаць некалькі відаў паведамленняў, або будуць выкарыстоўваць паведамленні назвы будуць патрэбныя некаторыя інтэграцыі.

Якія моды вы думаеце, мы павінны інтэгравацца ў першую чаргу?

Дайце нам намёк і ваш форум будзе цалкам інтэграваная з vBET нашмат хутчэй! :)

dai-kun
10-11-09, 07:41
Вялікае дзякуй, што вы яе інтэграцыі з vBADynamics. Я выкарыстоўваю яго на маім форуме, які вы, верагодна, ужо бачылі. Я стараюся збіраецца ў гэтым раздзеле, з перакладам на але ён вяртае мяне назад на галоўную старонку. Я збіраўся прасіць вас аб гэтым, але было лянота і забыўся. У мяне ёсць каля 250k + размясціць у тым, што мода так было б выдатна, калі б, што можа быць інтэграваны з vBET.

Я таксама хацеў бы прапанаваць PhotoPost PHP Photo Sharing Галерэя з VBulletin форуму інтэграцыі (http://www.photopost.com/). Ну, Ёсць шмат фатаграфій, але я хачу членаў па крайняй меры, мець магчымасць чытаць каментары на сваёй роднай мове. У цяперашні час яна вяртае на хатнюю старонку, калі я спрабую прагледзець, пераклады яго.

Дзякуй!

Cybershaolin
16-11-09, 06:04
Я б хацеў, каб гэта работнік, каб быць падтрыманы: CYB - Чат (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=201283)

Гэта было б добра, калі ўсе паведамленні, змест будуць перакладзены, а таксама. Я не ведаю, калі гэта магчыма, але я прашу. :)

Kolbi
18-11-09, 14:49
CYB - Пашыраная статыстыка

m_k
03-12-09, 05:08
ёсць мод усталяваны і працуе, але не ясна, ці ёсць які-небудзь спосаб яго работы з маімі двума асноўнымі убудовамі, PhotoPost vBGallery v2.5 і vBadvanced Каталог спасылак v3.2.0

хто-небудзь яшчэ ёсць якія-небудзь поспеху з любой з гэтых яшчэ?

simit patel
03-12-09, 23:24
vbadvertise, і ўсе прадукты, зробленыя vbcredits. я думаю, як бізнес вы зможаце скарыстацца знаходжання ўстойлівых партнёраў у VBulletin экасістэмы для працы з. я думаю, vbcredits можа адказваць усім патрабаванням, яны былі вакол некаторы час цяпер і робяць выдатныя прадукты. рэкламны модуль, у прыватнасці, будуць запатрабаваныя для перакладу.

yahoooh
14-12-09, 22:40
vbolg версіі 2.0.2 і вышэй
таксама
гэты вялікі адон:
Спасылкі і файлы для загрузкі менеджэр
Спасылкі і файлы для загрузкі Manager - vBulletin.org форуму (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=216118&highlight=links)

El Caballo
18-09-10, 14:44
Прывітанне, галоўны модов мы выкарыстоўваем;
В. Б. крэдытаў люкс
В. Б. букмекер
PhotoPost пра-Я бачу, ён працуе! Вялікі
Турніры і лесвіцы
мікра-бюлетэнь

Я быў звязаны з імі, але не можа выкарыстоўваць спасылкі тут. Ці ёсць у гэтых ўсе выдатна працуе з VB прадпрыемствы? Калі так, то я куплю В. Б. Прадпрыемства сёння!



Ой прабачце, я выкарыстоўваю VBulletin 4.0.5

vBET
20-09-10, 12:50
Прывітанне, галоўны модов мы выкарыстоўваем;
В. Б. крэдытаў люкс
В. Б. букмекер
PhotoPost пра-Я бачу, ён працуе! Вялікі
Турніры і лесвіцы
мікра-бюлетэнь

Я быў звязаны з імі, але не можа выкарыстоўваць спасылкі тут. Ці ёсць у гэтых ўсе выдатна працуе з VB прадпрыемствы? Калі так, то я куплю В. Б. Прадпрыемства сёння!



Ой прабачце, я выкарыстоўваю VBulletin 4.0.5

Прывітанне. Калі ласка, звярніце ўвагу, што мы падтрымліваем vB4:) Нават пры Выданне Suite (так блогі і CMS таксама):)

Аб вашых убудоў. Не магу сказаць канчаткова ў гэты момант робіць усё будзе працаваць без дадатковай інтэграцыі, але ўлічыце, што большасць убудоў работ без якіх-небудзь дадатковых крокаў інтэграцыі. Дадатковая інтэграцыя патрабуецца толькі ў асаблівых выпадках, напрыклад, старонкі цалкам спароджаныя мод, які не падтрымлівае global_complete кручок, або мода, якая стварае старонак за межамі форум каталог, у URL-адрасе.

Таксама Вы можаце проста праверыць робіць любыя пытанні з'явяцца, выкарыстоўваючы vBET бясплатнай версіі. Гэта значна павольней, але пакажу вам гэта пытанні не існуе. І пасля гэтага вы можаце купіць хутчэй платная версія з вялікай колькасцю дадатковых функцый:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1