Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 1 з 1

Тема: Питання facebook

  1. #1
    Член
    Реєстрація
    Грудень 2009
    Повідомлень
    51

    Default Питання facebook

    Привіт все;
    Один друг запитав мене, щоб створити деякі facebook рахунків, оскільки він не може зробити це (він не є босом з на ПК...).
    Гаразд, це не проблема, я думаю: деякі нові електронною поштою рахунки, різні імена та прізвища, і все нормально.
    Після першого рахунку facebook запитувати підтвердження з sms, може бути, мій IP-адресу?
    Змінити електронну пошту, змінити IP, видалити куки, але те ж саме, він завжди запитувати номер телефону і підтвердження за допомогою Sms.
    Якщо змінити браузер, можна створити новий, але в другому проблема з'явиться знову.
    Скинути ПК, але нічого: я думаю, що якщо я зміню ПК може бути буде мене та ж проблема.
    На даний момент це особисте питання для мене: як facebook розумію що вона завжди мене, що створення нового облікового запису і не іншій особі, яка створює його перший рахунок?
    Чи знаєте ви, які використовують facebook параметр, щоб задати або не цей номер телефону?
    Інший сумнівів: Якщо ви знаходитесь в Інтернет-точка, як ви підключаєтеся? кожен повинен вставити номер його мобільного телефону?
    Дякую вам за вашу допомогу.
    Востаннє редагувалось vBET; 19-10-11 в 10:05. Причина: реклама, видалено

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •