Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 1 z 1

Závit: Otázka facebook

  1. #1
    Člen
    Datum registrace
    12. 2009
    Příspěvky
    51

    Default Otázka facebook

    Ahoj všem;
    Jeden přítel požádal, abych některé facebook účty vytvořit, protože není schopen (on není šéf s PC…).
    OK, žádný problém, myslím: některé nové pošty, účty, různých jmen a příjmení a všechno je v pořádku.
    Po prvním účtu facebook mě žádat o potvrzení s sms, možná je to moje IP adresa?
    Změnit email, IP změnit, odstranit soubory cookie, ale je to stejné, to vždy dotázat telefonní číslo a potvrzovací SMS.
    Pokud změním nastavení prohlížeče můžete vytvořit novou, ale na druhý problém se znovu zobrazí.
    Obnovit pc ale nic: Myslím, že pokud dojde ke změně pc možná budou mít stejný problém.
    V tuto chvíli je to osobní problém pro mě: jak facebook porozumět že to vždycky mě, že vytvořit nový účet a ani jiná osoba, která vytváří jeho první účet?
    Víte, který parametr facebook použití se zeptat nebo není toto telefonní číslo?
    Další pochybnosti: jste-li v Internetu bod, jak připojit? Všichni musí vložit číslo svého mobilního telefonu?
    Děkujeme vám za vaši pomoc.
    Naposledy upravil vBET; 19-10-11 na 10:05. Důvod: reklama odstraněny

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •