Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 2 з 2 FirstПерший 12
Результати 11 до 16 з 16

Тема: / Форумів додається ім'я домену по всьому сайту

  1. #11
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Привіт. Ви не пам'ятаєте, щоб видалити vbseo правила в нашій інструкції, бо це не в нашій інструкції, і ви ніколи не просили це зробити. Ви доручили видалити старі правила vBET (від безкоштовної версії) і поставити нові правила vBET (від повної версії) у відповідному місці. Ви не повинні видалити vbseo.php правил. Вибачте, якщо мої попередні інструкції не було ясно.
    Крім того, видалення vbseo правил не зашкодить ваш форум, бо vBET правила, перш ніж правила vbseo й ті ж правила (тільки, щоб інший файл), так vbseo правила не діють в будь-якому випадку.

    Про компанію / форуми / форум питання:
    1. Ви неправильно перші 2 правила vBET - ви ж тут / форум замість / форумів - будь ласка виправити цю
    2. Якщо все ще не працює, будь ласка, коментар цієї лінії у файлі Htaccess.:
    RewriteBase / форуми /
    3. Якщо все ще не працює - будь ласка, PM мені деталі доступу до панелі адміністратора, vbseo CP, FTP - Я перевірю його на місце.

  2. #12

    Default

    Я спробував ваш 1 і 2, але як і раніше та ж проблема.

    І, я тільки що дізнався, переклад працює тільки на форум будинку, а не на окремих ступенів. Просто PM'ed вам необхідну інформацію. Спасибі

  3. #13
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Туди зараз.

  4. #14
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Ви повинні були неправильна конфігурація для:
    Форум основного домену - Це, припускають, щоб бути використані ТІЛЬКИ при використанні суб-доменів не підпапки
    Тип посилання

    Також Ви вже вимкнув переклад стеження.

    Все це встановлюється належним чином зараз, і, здається, працює нормально Будь ласка, перевірте і підтвердіть.

  5. #15

    Default

    На жаль це не працює повністю - форуми / форум проблема все ще існує. Наприклад, після ви йдете на форум та натисніть кнопку перекладу, інших не-форум посилання додаються / форумах / в них і розбив їх усіх. Наприклад, http://xxx.com/index.php?page=music в даний час стає http://xxx.com/forums/index.php?page=music. У цьому випадку навіть форум домашня сторінка сама неправильне посилання - вона стає http://xxx.com/forums/forums

    І, як я вже говорив, вище / форуми / форум проблема вже не буде, тільки якщо ви вимкніть URL відстеження, і саме тому я вимкнув URL відстеження.
    Востаннє редагувалось myandy99; 14-08-11 в 19:22. Причина: додаткова інформація

  6. #16

Стр. 2 з 2 FirstПерший 12

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •